בריטניה: הילד שלא אכל כבר 4 שנים

דניאל האריסון לא הכניס לפיו דבר מאז היה תינוק. הסיבה: צרבת חמורה במיוחד גרמה לפעוט האוטיסט להירתע ממזון מוצק. כעת אוספים בני המשפחה מבריטניה כסף למימון טיפול מיוחד במרפאה באוסטריה, בתקווה לשים קץ לסבל של דניאל שנאלץ להתחבר למכונות וצינורות

מפחד מאוכל. דניאל (daily mail)

כשדניאל האריסון היה תינוק, הוא סבל מצרבת חמורה במיוחד. הטראומה הכואבת שנחרטה במוחו של הילד בריטי שסובל מאוטיזם, גרמה לו להתרחק מאוכל מוצק ולסרב להכניס דבר לפיו בארבע השנים האחרונות.

כעת מנסים הוריו, שנאלצים להאכיל אותו באמצעות צינורות המחוברים לבטנו, לגייס כ-35 אלף דולר על מנת לממן עבורו נסיעה למרפאה מיוחדת באוסטריה, שאולי תמצא פתרון לבעיה יוצאת הדופן.

במשך השנים ניסו בני המשפחה מספר רב של טיפולים במטרה לרפא את הפוביה של דניאל הקטן ולגרום לו לא להירתע ממזון, אך ללא הצלחה.

האב חולם: לראות את דניאל אוכל

התקווה האחרונה שנשארה להם היא הקליניקה בעיר גראץ, המקום היחידי בו טופלו בהצלחה צעירים עם הפרעה דומה לשל דניאל. "הבעיה היא שהמצב שלו כל כך נדיר, שאפילו שם ריפאו רק 12 ילדים, וזה היה לפני 22 שנים", מדגיש אביו קווין וחולם לראות אותו אוכל ממש כמו ילדים אחרים.

"הוא ילד נפלא", מספר האב אובד העצות, "ואפשר להתמודד עם האוטיזם שלו, אך איך הוא יוכל להגיע לבגרות אם הוא אינו מסוגל לאכול בכוחות עצמו?"

רוצים לקבל עדכונים נוספים בנושא? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק