המנצחת האמיתית של הבחירות: פוקס ניוז

גבירותי ורבותיי, מהפך: רשת השידור האמריקנית "פוקס ניוז" ניצחה בגדול במירוץ הרייטינג של בחירות אמצע הקדנציה בארה"ב. 6.96 מיליון צופים בממוצע צפו בשידורי "פוקס", זאת לעומת 2.42 מיליון בלבד לרשת CNN ו-1.94 מיליון לרשת MSNBC. מי שתרמה יותר מכל למהפך היא ככל הנראה הפרשנית של פוקס - שרה פיילין

מגישי פוקס במהלך משדר הבחירות. מהפך (פוקס ניוז)

בחירות אמצע הקדנציה בארה"ב הובילו למנצחת אחת ברורה: רשת השידור "פוקס", שהביסה את כל מתחריה מבין רשתות הכבלים בפער ניכר ברייטינג.

ממוצע הצופים בפריים טיים ברגע פרסום התוצאות הגיע למספר עצום של 6.96 מיליון צופים, זאת לעומת 2.42 מיליון בלבד לרשת CNN. במקום השלישי מדורגת רשת MSNBC עם 1.94 מיליון צופים.

מדובר במהפך לעומת תוצאות הרייטינג בבחירות לנשיאות ב-2008, אז הובילה CNN בפער ניכר על פוקס. CNN הגיעה אז ל-12.3 מיליון צופים, לעומת 9 מיליון לפוקס ניוז ו-5.9 מיליון ל-MSNBC.

רשת פוקס למעשה הכפילה את מספר הצופים שלה ביחס לבחירות אמצע הקדנציה של 2006, כשעלתה מ-3.06 מיליון צופים אז אל ראשות הטבלה של אמש עם כמעט 7 מיליון צופים. אין ספק שמי שתרמה לא מעט למספרים המרשימים של פוקס הייתה המועמדת לסגנית הנשיא לשעבר, שרה פיילין, המשמשת כפרשנית הרשת.

בשעה 22:00 בערב, פוקס הצליחה לנצח גם את שלוש רשתות השידור הארציות, עם 6.9 מיליון צופים לעומת 6.1 מיליון ברשת NBC, רק 6.0 ברשת CBS ו-5.9 ברשת ABC.

רוצים לקבל עדכונים נוספים מהעולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק