צרפת: פעוט נפל מקומה 7 וניצל בנס

בני משפחה אחת בפריז חשה שקרה לה נס אמיתי. תינוקם בן השנה וחצי שיחק סמוך לחלון הדירה בקומה ה-7, כשלפתע מעד ונפל למטה. למזלו הרב הוא פגע בסככה של בית קפה, שנשארה פתוחה במקרה, ולמזלו הרב עוד יותר מי שתפס אותו הוא רופא שעבר ברחוב. הילד יצא ללא שריטה, והרופא מספר: "הוא בכה כמה רגעים, ואז נרגע ופשוט נרדם"

הבניין ממנו נפל התינוק (רויטרס)

תדהמה בצרפת: תינוק בן שנה וחצי ניצל בנס לאחר שנפל מדירה בקומה השביעית, פגע בסככה של בית קפה ומשם נפל לידיו של רופא, מבלי שאירע לו דבר. הוריו של הפעוט נלקחו למעצר בחשד לרשלנות.

האירוע התרחש בשעה שהפעוט שיחק יחד עם אחותו סמוך לחלון הדירה של משפחתו בקומה ה-7, כשלפתע מעד ונפל מהחלון. למרבה המזל, הוא פגע ישירות בסככה של בית הקפה שבקומת הקרקע של הבניין, ומשם "קפץ" לידיו של עובר אורח שתפס אותו. עובר האורח הזה היה במקרה רופא שסיים משמרת בקליניקה שלו. 

מזלו של התינוק היה מפליא עוד יותר, משום שבית הקפה היה סגור בגלל חג מקומי. אלא שתקלה מכנית בסככה גרמה לכך שהוא נשאר פתוח למרות שבית הקפה עצמו היה סגור, והסככה הצילה את התינוק.

הרופא: "פשוט הייתי שם בזמן הנכון"

הרופא שהצליח לתפוס את התינוק, ד"ר פיליפ בנסניו, סיפר לתקשורת הצרפתית כי הוא צעד עם בנו ורעייתו ברחוב, כשלפתע בנו הבחין בתינוק הנופל. "פשוט הייתי שם בזמן הנכון", אמר הרופא. "הבן שלי במקרה הסתכל למעלה וראה שהתינוק היה במרפסת והיה על סף נפילה לרחוב. היו לי כמה שניות בדיוק לרוץ לצד השני של הרחוב. אמרתי לעצמי: 'מה שלא יהיה, אסור לי לפספס אותו'. לא הייתה עליו אפילו שריטה, הוא בכה כמה רגעים ואז נרגע ופשוט נרדם".

השכנים בקומה השביעית של הבניין מנעו מאחותו של הפעוט ליפול אחריו, לאחר ששוחחו איתה מבעד לדלת הכניסה הנעולה של הדירה. "שאלתי אותה: איפה אח שלך", סיפרה אחת השכנות. "הוא נפל, היא אמרה לי. זה היה ממש נס".

רוצים לקבל עדכונים נוספים בנושא? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק