העולם מתלהב מהריקוד הלסבי

בתכנית השנייה של "רוקדים עם כוכבים" אמש נכח גם כתב בריטי מטעם רשת "סקיי ניוז". גם בבריטניה, ממציאת הפורמט, עוד לא ראו צמד נשים רוקדות יחד בתכנית. "הישראלים לקחו את הפורמט הבריטי ושיחקו איתו לפי הספר, עד שגילי שם-טוב הצטרפה לתכנית", נפתחת הכתבה. צפו

אזרחי ישראל רותקו אמש למסך, עם הופעתן של אשת הטלוויזיה גילי שם-טוב והרקדנית דורית מילמן בתכנית "רוקדים עם כוכבים". מדובר בפעם הראשונה בעולם שמצוותים בתכנית אישה עם אישה, והריקוד הלסבי עושה כותרות בינלאומית.

רשת "סקיי", לדוגמה, שלחה לתכנית אמש כתב מיוחד לצורך הסיקור. "הישראלים לקחו את הפורמט הבריטי ושיחקו איתו לפי הספר, עד שגילי שם-טוב הצטרפה לתכנית", הוא פותח את הכתבה.

"אני גרה עם אישה, אנחנו מגדלות יחד את בני וזה הרגיש טבעי לרקוד עם אישה", אומרת לו שם-טוב. "גילי היא לסבית, הפרטנרית שלה לריקוד דורית מילמן, איננה", אומר הכתב. "אבל הן שודכו לריקוד, ואחרי 6 שבועות, הן מוכנות להתמודד עם יריביהן. אבל שליטה בצעדים לא היה האתגר היחיד של גילי".

בשנה הבאה בבריטניה הבנויה?

בכתבה של רשת "סקיי", כמובן, עוסקים גם בקונפליקט הדתי עם הזוג. "שמעתי שאנשים אמרו שהם לא יתנו לילדים שלהם לצפות בתכנית כי מדובר בזוג מאותו המין והם לא אוהבים את זה. זה גורם לי לרצות יותר לעשות את זה. ואם רק כמה אנשים יהיו סובלניים יותר ופתוחים יותר, עשיתי את שלי", אומרת שם-טוב, כבר לבושה בשמלה לקראת הריקוד.

חלק מהמרואיינים הדתיים בכתבה אומרים ש"הומואים ולסביות הם אנשים חולים", אבל חלקם מקבלים את העניין בשיווין נפש: "שכל אחד יעשה מה שבא לו", ו-"אני חושב שזה רעיון מעולה, זה ישמח אנשים".

הכתב מסיים את הכתבה במסר מאת גילי שם-טוב לבריטים: אם ישראל יכולה לעשות את זה, בעונה הבאה גם בריטניה צריכה.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק