"ברלוסקוני עישן איתי מריחואנה"

ראש ממשלת איטליה לא הספיק להגיב על פרשת הקטינה המרוקנית, עוד לא ספג את כל הכותרות על האמירה השנויה במחלוקת על ההומוסקסואלים והנה יוצאת לה צרה חדשה ויפה: נאדיה מארסי. האיטלקיה בת ה-28 טוענת: הוא שילם לי 10,000 אירו על לילה ועישן סמים

החדשה של ברלוסקוני, נאדיה. 10,000 אירו (הסאן)

ראש ממשלת איטליה סילביו ברלוסקוני לא סיים להתמודד עם פרשת הצעירה המרוקנית ויחסי המין שלכאורה קיימו, והנה - כדי שלא יהיה משעמם לצהובוני איטליה - מתעוררת לה פרשה חדשה.

נאדיה מארסי, צעירה איטלקיה בת 28, טוענת היום שהיא בילתה פעמיים עם ברלוסקוני בתמורה ליותר מ-10,000 אירו. לדבריה, היא גם ראתה את ראש הממשלה בן ה-74 מבלה עם כמה נשים ביחד בג'קוזי, ואם זה לא מספיק - היא מספרת שסילביו הקשיש גם עישן ג'וינט של מריחואנה.

מארסי סיפרה את הדברים לחוקרי המשטרה, שבודקים את אירועי מסיבת הסמים והסקס באחד מבתי הנופש שמחזיק ברלוסקוני. היא ציינה באוזני החוקרים שבמהלך המסיבה עבר ג'וינט מריחואנה מיד ליד, ושהסם הגיע עם הפמלייה של ראש הממשלה - האשמה שעשויה לעלות לסילביו ברלוסקוני במשרתו.

עורך הדין לא מספיק להתמודד עם כל הבעיות

עורך דינו של ראש הממשלה, ניקולו ג'דיני, מכחיש כרגיל את ההאשמות. לדבריו, "זו הכרזה שכבר נשללה על ידי עדים קודמים, לא היו כאלו אירועים במסיבה של ברלוסקוני".

ההצהרה שהודלפה לעיתונות מכוחות המשטרה האיטלקים מתפרסת על פני 300 עמודים, שכוללים גם תיאורים של הכספים הרבים שראש הממשלה האיטלקי מוכן להוציא על פרוצות, תכשיטים שהוא העניק לנשים יפות עם פתיחות מינית וכן פרטים על מסיבותיו הפרועות של סילביו.

ברלוסקוני: עדיף להיות מלא תשוקה מאשר הומו

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק