האם יופסקו החיפושים אחרי מדלן?

קייט וגרי מקאן מתייאשים. נגמר להם הכסף ועברו כבר כמעט ארבע שנים מאז שמדלן נעלמה. היום נראה כאילו החקירה לא התקדמה כלל מאז אותו ערב נורא. בבקשה אחרונה ההורים מתחננים לעזרה מכל מי שאפשר - רגע לפני שגם הם מתייאשים

קייט וגרי מקאן, הוריה של מדלן שנעלמה בפתאומיות בחודש מאי 2007, חוששים שהחיפושים אחרי הפעוטה מגיעים לסיומם. השניים אומרים היום כי הקרן שהוקמה לצורך מימון החיפושים מתרוקנת. בימי השיא עמדה הקרן על שני מיליון ליש"ט, כעת נותרו כמה עשרות אלפים בלבד.

הקרן שמארגנת ומתאמת חיפושים אחרי מדלן בכל רחבי העולם לא מכסה את ההוצאות של החוקרים הרבים, שמנסים למצוא רמזים למקום הימצאה של מדלן, שנעלמה בגיל שלוש. קייט, האם בת ה-42 אומרת: "בקרוב רק גרי ואני נמשיך לחפש אותה, לבדנו, נתמודד לבד עם הסיוט הזה". אמש היא אמרה לראשונה שהיא חוששת שמדלן לא תימצא לעולם.

האב גרי מבטיח לחפש עד יומו האחרון

שבועיים אחרי שמדלן נעלמה מבית הקיט בפרייה דה לוז שבפורטוגל, כספים מהציבור בכל העולם החלו לזרום למען "הקרן למציאת מדלן".

עכשיו, כשהנושא ירד מסדר היום, הכספים הפסיקו להגיע. הזוג נואש והמרושש מבקש באתר אינטרנט חדש עזרה בחיפושים אחרי מדלן, עזרה ביצירת לחץ על הרשויות בפורטוגל ובבריטניה, הם שלחו מכתבי תחנונים לידוענים שיתרמו לקרן, שם נכתב: "אנחנו לא נצליח להמשיך את החיפושים בלי עזרתכם ואיש לא ידע מה עלה בגורל הילדה שלנו".

קייט מוסיפה במכתבה: "אנחנו פשוט לא יכולים להתמודד עם המציאות הזו, פחדנו פעמים רבות, אבל עכשיו - זו הפעם הראשונה שאנחנו מבינים שהחיפושים עשויים להיפסק".

האב גרי מקאן פנה בתחינה: "אנא עזרו לנו, בתנו הקטנה בת שבע עכשיו. היא תמימה, פגיעה וממתינה שנמצא אותה". לדבריו, גם אם המימון ייגמר והקרן תתייבש - הוא מתכוון להמשיך לחפש את מדלן עד שימצא אותה - או עד יומו האחרון.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק