הכירו: המתבגרת הכי שמנה בבריטניה

ג'ורג'יה דייוויס הוכתרה לאחרונה בתואר המפוקפק - המתבגרת השמנה ביותר בבריטניה. כשהיא שוקלת לא פחות מ-216 קילוגרמים מתוודה הנערה על שגרת האכילה שלה ומסבירה מדוע היא לא יכולה להפסיק. "אני יודעת שאני ככל הנראה אוכלת את עצמי למוות שוב, אבל כרגע אני לא מסוגלת להתמודד עם זה", היא מספרת

תואר מפוקפק: ג'ורג'יה דייוויס בת 17 הוכתרה השבוע בפעם השנייה כנערה השמנה ביותר בבריטניה. לאחר שהורידה חצי ממשקלה במחנה הרזייה בארה"ב, לא הצליחה הצעירה לעמוד בפיתוי והיא שוקלת כעת לא פחות מ-216 קילוגרם.

לפני כשנה הייתה דייוויס בטוחה שהצליחה להיפטר ממשקלה העודף. היא נשלחה למחנה מיוחד בארצות הברית, שמטרתו לסייע למתבגרים להוריד ממשקלם. בתום האימונים המפרכים היא שבה לממלכה כשמשקלה הצטמצם בחצי, אך היא לא הצליחה להנות מכך זמן רב.

"חזרתי לאכול את אותו אוכל זול ורע שאכלתי בעבר", היא מסבירה בראיון לרשת מקומית בבריטניה. "אני רוצה להיות רזה, במיוחד לאחר שהבנתי שהגעתי למשקל 216 קילוגרם", מסבירה דייוויס ומוסיפה: "אני אוכלת כדי לנחם את עצמי, מה שגורם לי להרגיש עוד יותר גרוע ולאכול שוב".

הצעירה שהוכתרה לשמנה ביותר בבריטניה חושפת כי נפלה קורבן להתעללות מצד חבריה לספסל הלימודים במשך שנים. כעת לאחר הדיאטה שנכשלה היא מתוודה: "אני יודעת שאני ככל הנראה אוכלת את עצמי למוות שוב, אבל כרגע אני לא מסוגלת להתמודד עם זה".

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק