בתו של ראש המודיעין הבריטי עושה בושות

קורין סאוורס בת ה-23 צריכה לספק הבוקר כמה הסברים לאביה, ראש סוכנות הביון הבריטית, ה-MI6. הצעירה העלתה לתמונת הפרופיל שלה בפייסבוק תמונה בה היא אוחזת בקלצ'ניקוב מוזהב, בדומה לזה שנמצא אצל סדאם חוסיין, השייך לאביה הבכיר. "היא צריכה לחשוב פעמיים על מה שהיא מפרסמת", אמר מקור ביטחוני בריטי

קורין סאוורס. עושה בושות (חדשות 2)

ג'ון סאוורס, ראש סוכנות הביון הבריטית, ה-אם.איי.6, צריך להתמודד היום עם מבוכה לא קטנה, לאחר שפורסמה בתקשורת הבריטית תמונה שבתו העלתה לפייסבוק, אשר מציגה אותה אוחזת ברובה קלצ'ניקוב מוזהב, דומה לזה שנמצא אצל הרודן העירקי סדאם חוסיין ב-2003.

הבת, קורין סאוורס, 23, שמה את התמונה כתמונת פרופיל. בוגרת אוניברסיטת אוקספורד היוקרתית נראית עומדת לפני עץ חג המולד בתנוחה קרבית-משהו, שהזכירה לרבים את תמונתה של המחבלת לילה חאמד.

הרובה הופקע משימוש, וככל הנראה ניתן לאביה של קורין כמזכרת לתקופתו בעירק. עם תפיסתו של סדאם חוסיין, נמצאו אצלו מספר כלי נשק מצופי זהב. מקור ביטחוני אמר ל"מירור" הבריטי כי "זה דבר טיפשי מאוד לעשות. בהתחשב ברגישות תפקידו של אביה, היא צריכה לחשוב פעמיים על מה שהיא מפרסמת".

רק בשבוע שעבר נאם סאוורס, השליח המיוחד של בריטניה בעירק ב-2003, נאום נדיר בנושא "איומים ברשת" ודיבר גם על תפקידה המכריע של הסודיות בשמירת ביטחונה של בריטניה.

סאוורס האב אינו זר לפייסבוק, לאחר שתמונות שלו לבוש בבגד ים מביך פורסמו בפרופיל של אשתו בשנה שעברה.

רוצים לקבל עוד עדכונים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק