צפו: טסה ב-80 קמ"ש - נגד כיוון התנועה

בשעת העומס החליטה נהגת אחת, בכביש מהיר בניו ג'רזי, לנסוע בכיוון הנגדי: היא טסה במהירות 80 קמ"ש, פוגעת ב-4 כלי רכב, בגדר ההפרדה ובחומה נוספת. נהג שנסע בנתיב המקביל תיעד הכל במצלמת הסלולר שלו. כך זה נראה

"זה היה טראומטי, זה משהו שלא חשבתי שאראה", אומר בזעזוע ג'ים פלמינג תושב בניו ג'רז'י, ארצות הברית. הוא קלט אירוע מוזר בטלפון הנייד שלו, ולא האמין למראה עיניו: נהגת מכונית "ביואיק סטיישן" נוסעת במהירות 80 קמ"ש נגד כיוון התנועה, בכביש E-95 בשעת העומס. מכוניות ומשאיות נאלצות לתמרן כדי לא לפגוע בה - אך היא ממשיכה בשלה. הוא הוציא את מצלמת הסלולר שלו - ותיעד את שהתרחש.

גם הוא נסע בכיוון בו נסע ה"סטיישן" - אך הוא היה בנתיב הנכון. "לחצתי על הדוושה והתחלתי לצעוק ולנופף בידיים", הוא מספר. "קראתי חזק ככל שיכלתי, צפרתי, אבל היא פשוט הגיבה בתנועת ביטול. היא כאילו אמרה 'מה אתה מבין, אני יודעת מה אני עושה'".

הנזק: 4 תאונות

בקטע הווידאו ניתן לראות בשלב מסוים את הרכב מתנגש בגדר ההפרדה, אבל ממשיך לנסוע כמה עשרות מטרים אחר כך. הנהגת לוחצת על הבלמים כשהיא פוגעת בחומה שוב - אך ממשיכה.

בסופו של דבר ירד הרכב מהכביש הראשי - אך לא לפני שגרם לארבע תאונות, בהן תאונה בה משאית שהתנגשה בגדר ההפרדה. רק במזל איש לא נפגע.

בהכנת הידיעה השתתף אליעד עמר, מהבלוג "עולם מצחיק"

רוצים לקבל עדכונים נוספים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק