גילתה בגוגל שלבעלה יש עוד 3 נשים

רודי פטי אוהב נשים ולא יכול להסתפק באחת בלבד. הוא התחתן עם יפהפייה בריטית לפני 21 שנים, נישא לבחורה מבחריין במהלך ביקור עבודה והתארס לחברת ילדות מארה"ב. בזמן שנותר לו הוא גם הספיק לנהל רומן חשאי. עכשיו, אחרי שאשתו הראשונה הקלידה את שמו בגוגל, מסכת השקרים נחשפה

לא מסתפק באחת: הגבר הבוגד ואשתו ההמומה (daily mail)

דיאנה פטי, בריטית בת 55, ביקשה לברר יותר פרטים על החברה של בעלה מזה 21 שנים. היא כמובן פנתה לגוגל לקבל מידע, אך כאשר הקלידה את שמו חרב עליה עולמה ברגע אחד.

פטי גילתה שבחיר לבה ואבי בנה ניהל מערכות יחסים עם נשים נוספות משלוש יבשות שונות. הרעיה ההמומה נחרדה לקרוא שהבעל רודי נשא לו אישה נוספת בבחריין, במהלך השנה בה עבר בחו"ל. באתר הקתדרלה בה נערכה החתונה ניתן היה לקבל את כל הפרטים על הטקס, וכאשר התקשרה פטי למקום התחוור לה שאכן העובדות נכונות.

חיפוש מעמיק יותר ברשת גילה כי רודי אף התארס לאישה נוספת, הפעם בפלורידה. הבעל הנמרץ, כך התברר, תכנן לשאת את לורינדה סטירלינג האמריקנית, חברה מבית הספר בו למד בילדותו. השניים, כך סיפרה הארוסה ההרוסה, נפגשו כאשר רודי שב לפלורידה כדי להסדיר את ענייני הוויזה שלו.

"בן אדם מרושע"

אך בזאת לא מסתיימת הרשימה. מלבד שלוש הנשים, לבעל הבוגדני היה גם זמן לנהל רומן. לורינדה גילתה כי רודי מתכתב עם בחורה נוספת וביטלה את הטקס. "הבן אדם הזה מרושע", אמרה בזעם, "כאשר התעמתתי איתו הוא פשוט צחק. מדובר באיש שנהנה לשחק באנשים וברגשות שלהם".

גם אשתו החוקית הראשונה מתקשה לעכל. "אי אפשר להאמין לרשת השקרים שלו", מדגישה דיאנה. "הוא הרס את חיי ואת חיי בני, שלא מוכן לדבר איתו. זהו גבר פחדן, שהרס את האמון שלי בגברים אחרים לתמיד. הוא חייב להיענש על מעשיו".

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק