מי מתחתן עם אמא ל-15 ילדים?

ילדים זה שמחה? תלוי כמה. קרייג לה סוואג', תושב בריטניה בן 34, עומד להתחתן עם בת זוגו שהיא גם אמא ל-15 ילדים מנישואיה הקודמים. "אני מודה שאני מתרגש, אבל לפי היכרותי הקצרה עם הילדים, אני לא צופה בעיות מיוחדות", הוא אומר. לקרייג וזוגתו צפוי בקרוב להיוולד ילד נוסף, הפעם משותף, שיצטרף למשפחה הענקית

הזוג המאושר עם חבורת הילדים (חדשות 2)

אבא במשרה מלאה - ועמוסה במיוחד: קרייג לה סוואג' בן ה-34 מבריטניה יהפוך בחודשים הקרובים לאבא ל-16 ילדים. ה"אב המאושר" יתחתן בקרוב עם ג'ואן ווטסון בת ה-39 שהתגרשה לא מזמן, כש"הנדוניה" שהיא תביא עימה לנישואיה החדשים, בנוסף ל-15 ילדיה מהבעל הראשון, יהיה גם ילד נוסף ומשותף - הפעם לשניהם.

בני הזוג הכירו אחד את השני לפני 15 שנה, כשגרו בשכנות זה לזו. "אני זוכר שתמיד אמרתי לעצמי כמה יפה היא", נזכר קרייג. "לפני כמה חודשים היא עצרה בסמוך למקום העבודה שלי ושאלה אותי אם יש לי מישהי, ישר עיניתי שלא והיא הציעה שאקח את מספר הטלפון שלה. סימסתי לה כבר ביום שלמחרת", צחק קרייג.

נישואיה של ג'ואן הסתיימו לפני כשנתיים, לאחר יותר מעשרים שנות נישואים ועם הספק מכובד ביותר של 15 ילדים, כאשר הגדולה בת 21 וכבר אימא בעצמה. ג'ואן ווטסון נמצאת כעת בהריון בפעם ה-16 במספר, כשהאבא הביולוגי הוא כמובן גם החתן המיועד, קרייג, שעומד להפוך לא רק לאבא - אלא גם לאבא חורג ל-15 ילדיה של אשתו לעתיד.

"אני מאוד נרגש להפוך לאבא חורג לכל כך המון ילדים", התוודה קרייג. "מהיכרותי הלא ארוכה איתם, אני יודע שמדובר על ילדים מקסימים שלא צפויים לעשות לי בעיות מיוחדות. אני גם לא מנסה להחליף את האבא שלהם והם יודעים את זה".

בעלה לשעבר של ג'ואן כבר אישר את "המינוי" החדש בראש המשפחה ואמר כי "קרייג נראה אדם נחמד מאוד" וכי הוא "מוריד בפניו את הכובע על כך שהוא מוכן לקחת משפחה כזו גדולה על כתפיו". ובכן, ימים יגידו אם השילוב הזה אכן יצליח.

רוצים לקבל עדכונים נוספים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק