קיים יחסי מין עם חמור - ונרצח

רצח בכפר שקט בפוטוגל מסעיר את אירופה: המשטרה חושדת שאדם החליט לרצוח את שכנו לאחר שגילה כי האיש קיים יחסי מין במספר הזדמנויות שונות עם החמור האהוב עליו רוסו. תושבים בכפר העידו כי הנרצח נהג לקיים יחסי מין עם חיות משק בעבר. הוא נמצא לאחר שגרונו שוסף בסכין גילוח

התעללות בחמור. אילוסטרציה (חדשות 2)

המשפט שמסעיר את פורטוגל: איכר חשוד שרצח את שכנו לאחר שחשד ששכנו ביצע את זממו בחמור האהוב עליו , רוסו. לפי החשד, הוא שיסף את גרונו באמצעות סכין גילוח והותיר אותו לדמם למוות.

ג'יימי פיריס בן ה-68 חזר לפני מספר חודשים לעיר הולדתו. מיד עם חזרתו החלו להתעורר בכפר הקטן שמועות על הרגלי המין המוזרים של פיריס. תושבים בכפר טענו שפיריס מתעלל בחיות משק ומבצע בהן מעשי סדום. המשטרה חושדת כי שכנו, חוזה פינטו בן ה-55, גילה כי פיריס קיים יחסי מין עם חמורו האהוב רוסו והחליט לנקום.

"כבר לפני 12 שנה ידענו שהוא נוהג לישון עם החתולים שלו ולבצע בהם את זממו, אך לא תיארנו לעצמנו שכך זה ייגמר", סיפר אחד התושבים. "מדובר במקרה עצוב ומצער ואני חושב שהסיבה האמיתית היא אכן הקשר שלו עם החיות", סיפר ראש העיר. בינתיים מכחיש פינטו את החשדות נגדו וטוען כי כלל לא היה בכפר בליל הרצח.

רוצים לקבל עדכונים נוספים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק