כנגד כל הסיכויים: חתונת המכוערים

מזל טוב: תום קליפורד וג'יין ווקר שהכירו באתר היכרויות מיוחד לאנשים מכוערים עומדים להיות בעל ואישה. תום שלף את הטבעת ולאחר כמה חודשי זוגיות הציג לג'יין את השאלה. השניים מעידים כי הם חולקים אהבה משותפת לג'אנק פוד ומתעניינים בעיקר ביופי הפנימי

הזוג המאושר (חדשות 2)

היופי הפנימי ניצח: אתר ההיכרויות שהוקם עבור אנשים "מאותגרים מבחינה אסתטית" רושם הישג משמעותי ראשון. גבר המגדיר עצמו כ"מכוער" מצא באתר את אהבת חייו ושלף סוף סוף טבעת.

תום קליפורד וג'יין ווקר שמגדירים את עצמם כבעלי "אישיות גדולה" יתחתנו בעוד כמה חודשים לאחר רומן סוער שהתנהל מעל דפי אתר ההיכרויות. הצמד מספר כי הוא חולק אהבה משותפת לג'אנק-פוד וארוחות מול הטלוויזיה, וכי האתר נתן להם הזדמנות להכיר אנשים כמותם.

קליפורד מתגורר בגולסטרשייר שבבריטניה ועובד כשרברב. "יש לי פרצוף שגורם לילדות לבכות", סיפר המיועד. "נשים כל הזמן צחקו על המראה החיצוני שלי, אבל מצאתי את אהבת חיי ואני מרגיש את האהבה אליה בכל חלקי גופי".

"תמיד חשבתי שאני מכוערת מידי בשביל למצוא את הגבר הנכון שבשבילי וכבר התחלתי לאבד תקווה", סיפרה ג'ני בת ה-31. "הוא כתב לי שראה את פני היפות וישמח לפגוש אותי, וכל השאר הוא היסטוריה", היא הוסיפה.

השניים מתחננים חתונה אינטימית בחברת בני משפחה וחברים. את ירח הדבש הם יבלו בווילס באדיבות אתר ההיכרויות שחוגג את ההצלחה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק