קטינה מרוקנית טוענת: "ברלוסקוני שכב איתי - ושילם שאשתוק"

איטליה סוערת בעקבות עדות של צעירה ממוצא מרוקני שעדיין לא מלאו לה 18, לפיה ראש ממשלת איטליה שכב עמה – ושילם לה כדי שלא תספר על כך. אחרי שקיבלה צו גירוש מהמדינה – היא פותחת את הפה, ובאיטליה כבר נזכרים בפרשות הקודמות

ברלוסקוני והקטינה (חדשות 2)

ראש ממשלת איטליה סילביו ברלוסקוני שוב בצרות - ושוב, לא מדובר במהלכים הפוליטיים שלו, אלא בחייו האישיים: עכשיו טוענים כלי תקשורת באיטליה כי ראש הממשלה שילם לצעירה מרוקנית בשם רובי, בתמורה לכך שלא תספר על יחסי המין שקיימה עמו.

העיתון האיטלקי "איל פאטו קווטידיאנו" מדווח כי הצעירה קיבלה דמי שתיקה על סך 30 אלף אירו מראש הממשלה בן ה-74. רובי, שעדיין לא מלאו לה 18, טוענת שביקרה במסיבה שנערכה בשנה שעברה בווילה של ברלוסקוני ליד מילאנו - שם הם שכבו, על פי הדיווחים בעיתונות המקומית.

פרשה רודפת פרשה

רובי הטיחה את ההאשמות בראש הממשלה, אחרי שפונתה מדירתה במילאנו כי לא החזיקה באישור מגורים באיטליה. ה"טלגראף" הבריטי מדווח שהיא שיתפה חבר במידע וטענה שהמשטרה רודפת אותה בגלל המקרה. "בעדות שנתנה נמצאו סתירות רבות והמקרה עשוי להיות רק דמיון מפותח", טענו היום גורמים במשטרה.

אין זו הטענה הראשונה נגד ברלוסקוני בנוגע להתנהלותו בחייו הפרטיים. בשנה שעברה זו הייתה דוגמנית הלבשה תחתונה בשם נעמי לטיסיה, שקיבלה תכשיט יקר מברלוסקוני. הוא טען כי התכשיט ניתן כמתנה ליום הולדתה ה-18. המקרה גם מזכיר לאיטלקים פרשת דומה בה הייתה מעורבת זונה בשם פטריציה דאדריו, שקיבלה מספיק כסף שהוציא אותה מהמקצוע - רק כדי שתשתוק. ברלוסקוני מכחיש גם את הטענות הללו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק