אישום: אם רצחה את תינוקה שהפריע ל"פארמוויל"

ההתמכרות של אם בת 22 לחווה הווירטואלית ששיגעה את הגולשים ברחבי העולם הסתיימה באסון. על פי כתב אישום שהוגש נגדה בגין רצח מדרגה שנייה, טלטלה הצעירה את בנה בן ה-3 חודשים למוות כיוון שבכה והפריע לה להשקות את הצמחים ולהאכיל את הפרות

התמכרות מסוכנת: רצחה את תינוקה בגלל פארמוויל (חדשות 2)

כתב אישום בגין רצח הוגש נגד תושבת פלורידה בת 22, שהודתה כי טלטלה למוות את תינוקה בן השלושה חודשים כיוון שהפריע לה לשחק ב"פארמוויל".

בינואר האחרון, כך עולה מכתב האישום החמור, התיישבה אלכסנדרה טוביאס מול המחשב והתחברה לפייסבוק. כמו גולשים רבים אחרים, גם האם התמכרה לחווה הווירטואלית והייתה שקועה בטיפול בחיות ובגידולים.

כאשר החל בנה הקטן דילן לבכות, ניגשה אליו אלכסנדרה והחלה לטלטל אותו באלימות במטרה להשתיק אותו ולאפשר לה להמשיך לשחק. לאחר מכן, כך סיפרה לחוקרים, הניחה אותו בסלון ויצאה לעשן סיגריה כדי להירגע. אך הדרמה לא הסתיימה.

ניערה את התינוק עד שהפסיק לנשום

הכלב המשפחתי ככל הנראה הפיל את התינוק מהספה וגרם לדילן הקטן לפצוח שוב ביללות ולהעלות את חמתה של האם. במקום לנסות ולנחם אותו, ניערה אותו אלכסנדרה פעם נוספת עד שהפסיק לנשום.

על פי החוק במדינת פלורידה, העונש על רצח מדרגה שנייה הוא 25-50 שנות מאסר בפועל, אבל ייתכן ובשל הנסיבות החמורות תבלה האם את כל שארית חייה מאחורי סורג ובריח.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק