צפו: 80 אלף בני אדם בקליפ הגדול בעולם

הנוחתים בנמל התעופה הית'רו בלונדון לא ציפו לקבלת פנים כזו חמה. 80 אלף בני אדם פיזזו יחד בריקוד הפלאש מוב המרשים בתולדות הממלכה המאוחדת ויצרו את הקליפ הגדול בעולם. צפו ברקדנים ובנוסעים המופתעים

הפלאש מוב כבר מזמן הפך לתופעה עולמית, אך מה קורה כשחברה סלולרית מארגנת את הריקוד ההמוני? לא פחות מ-80 אלף בני אדם שרו ורקדו יחדיו בנמל התעופה הית'רו בלונדון, והוציאו לפועל את ריקוד הפלאש מוב הגדול ביותר בתולדות הממלכה.

הרעיון היה פשוט: חברת הסלולר "טי מוביל" שלחה 30 אלף הודעות טקסט לכל לקוחותיה המתגוררים באזור נמל התעופה והציעה להם לבוא להשתתף באירוע. את המוזמנים, גיבתה החברה ברקדנים הלבושים כדיילות וסבלים, זמרים ושחקנים.

אחד ממארגני האירוע ספנסר מקיו, סיפר על היוזמה: "זאת תהיה קבלת הפנים הכי מדהימה לנוסעים שחוזרים הביתה. יש לנו פה תזמורת אנושית של 20 אנשים, אנשים שנותנים קצב ושיודעים לחקות כלי נגינה בקולם וכולם התכנסו כדי לעודד את הקהל להשתתף באירוע".

ואיך הגיבו האנשים שנקלעו במפתיע למסיבה? הספורטיביים מביניהם הצטרפו לחגיגה ואחרים פשוט מיהרו להידחס לרכבת התחתית העמוסה. אז בפעם הבאה שאתם טסים לחו"ל אל תשכחו להביא את נעלי הריקוד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק  

תזכורת:

ריקוד הפלאש מוב הגדול בישראל