האזינו: בן לאדן מאיים על הצרפתים

רב המחבלים אוסאמה בן לאדן מוציא קלטת חדשה שאנו מביאים כאן לראשונה. הוא לא מתייחס לישראל או לאמריקנים, הפעם הוא מאיים על הצרפתים: "אם אתם חושבים שאתם יכולים להיות יהירים ושיש לכם את הזכות לאסור על נשים חופשיות לחבוש רעלה - האם אין זו מזכותנו לערוף את ראשיהם של הכובשים?"

אוסמה בן-לאדן, מנהיג ארגון הטרור הבינלאומי אל-קעידה, מפרסם היום קלטת אודיו חדשה. בקלטת הוא לא מתייחס לישראל אלא לאירועים בצרפת.

"אם אתם חושבים שאתם יכולים להיות יהירים ושיש לכם את הזכות לאסור על נשים חופשיות לחבוש רעלה - האם אין זו מזכותנו לערוף את ראשיהם של הכובשים? אנחנו יכולים", דבריו בקלטת.

הוא ממשיך לאיים: "המשוואה ברורה: כפי שאתם רוצחים - גם אנחנו רוצחים. כפי שאתם לוקחים בשבי, גם אנחנו לוקחים בשבי. כפי שאתם מאיימים על ביטחוננו - גם אנחנו מאיימים על ביטחונכם".

"הדרך לשמור על ביטחונכם היא להפסיק את כל מעשי העוול שלכם נגד האומה שלנו - ובראשם נסיגה ממלחמת העושק של בוש באפגניסטן. הגיע הזמן שהאימפריאליזם - הישיר והעקיף ייפסק", דבריו.

בתחילת החודש: "הילחמו באסונות הטבע"

בקלטת שמע חדשה שפורסמה לפני כחודש, בן לאדן קרא להקים גוף איסלמי מאוחד שידאג לסיוע הומניטרי לתושבי פקיסטן, אלו שנפגעו קשות בחודש האחרון מהשיטפונות הכבדים במדינה.

בקלטת שפורסמה בפורומים ואתרי אינטרנט המזוהים עם הארגון, נשמע בן לאדן לראשונה מאז קלטת השמע האחרונה שפרסם לפני יותר משישה חודשים. "אני קורא לכל האומה המוסלמית להעניק סיוע לקורבנות השיטפונות בפקיסטן", אמר בן לאדן. "כל מי שיש לו לב מלא רחמים צריך לפעול ברצינות ובמהרה על מנת לסייע לאחיו המוסלמים בפקיסטן".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק