ריח חזיר מבית הקפה הכעיס מוסלמים

תלונה של שכן שריח הבייקון מנע ממנו לארח את חבריו המוסלמים, הביאה לדרישה של ועדת איכות הסביבה במנצ'סטר להסיר את המאוורר בבית הקפה הסמוך שהפיץ את הריח "הבעייתי". "זה פשוט מטורף, יש לנו המון לקוחות מוסלמים שהריח הזה בכלל לא מפריע להם", אמרה בעלת המקום

קותלי הבייקון הבעיתיים (חדשות 2)

ריח החזיר משגע את הדיירים בעיר מנצ'סטר: בבית קפה מקומי הגיעה לאחרונה תלונה מוועדת איכות הסביבה בעיר על כך שריח קותלי החזיר שמטוגנים במקום פוגע ברגשות המוסלמים בסביבה. הוועדה דרשה מבית הקפה להסיר כמה שיותר מהר את מאוורר הענק שמפזר את הריחות ה"לא כשרים" שמונעים ממאמינים מוסלמים לעבור באזור.

בוורלי אקסיאסק בת ה-45 לא האמינה כשפקחי איכות הסביבה הגיעו לבית הקפה שבבעלותה ודרשו ממנה בתוקף להסיר את המאוורר האחראי על ניטור ריח הבישולים והטיגונים אל מחוץ למטבח. שכנם, גראהם ווב-לי התלונן בפני הוועדה שערכה את הבדיקה בעירייה כי חבריו המוסלמים מסרבים לבקר אותו בביתו בשל "הריח הבלתי נסבל של הבייקון", לדבריהם.

"לדעתי הדרישה הזו היא פשוט טירוף", אמרה בוורלי והוסיפה עוד, ש"יש לה לא מעט לקוחות מוסלמים שפוקדים אצלה את החנות מידי יום ושהריח של הטיגונים כלל לא מפריע להם". הפקחים שהגיעו אל סף דלתה ערכו את הבדיקות האפשריות ולטענת בעלת המקום לא גילו שום זיהום משמעותי שגורמים משבי הרוח "הבעייתיים".

"המאוורר הגדול ממוקם 12 אינץ' מהדלת הראשית שלי", סיפר השכן שהגיש את התלונה, "בכל בוקר אנו מריחים בעל כורחנו את ריח הבייקון שגורם לכולנו כאן להרגיש מאוד חולים", הוא הוסיף. בכדי לרצות את התושבים הנרגזים קראה העירייה לבעליהם של בית הקפה לכבד את תושבי האזור וליישם את ההחלטה שקיבלו בדבר הסרת מאוורר הענק.

 רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק