רוני מבצע פרסה וחוזר אל "השדים האדומים"

חלוץ נבחרת אנגליה ומנצ'סטר יונייטד ווין רוני, שם סוף לסבל האוהדים וחתם על הארכת חוזהו במדי "השדים האדומים" ב-5 שנים נוספות, כך הודיע המועדון באופן רשמי. "שכנעו אותי שלכאן אני שייך", אמר רוני לאחר החתימה. צפו בדבריו

יומיים בלבד אחרי שהודיע על פרישתו ממועדון הכדורגל האנגלי "מנצ'סטר יונייטד", חזר בו החלוץ ויין רוני והודיע על הארכת החוזה עם המועדון לחמש שנים נוספות.  

אוהדי ה"שדים האדומים" נשמו לרווחה לאחר ההודעה הדרמטית שפרסם אמש המועדון על חזרתו של רוני.מוקדם יותר השבוע, צוטט המאמן אלכס פרגוסון במסיבת עיתונאים כשהודיע שהחלוץ האנגלי נחוש לעזוב את הקבוצה.

"אני מאושר לחתום על עוד חוזה במנצ'סטר יונייטד", אמר וויין רוני לאחר החתימה, "דיברתי עם פרגוסון ועם הבעלים והם שיכנעו אותי שאני שייך לכאן. אמרתי כבר ביום רביעי שפרגוסון הוא גאון וזו האמונה שלו והתמיכה ששיכנעו אותי להישאר. אני נותן אמון מלא בהנהלה, במאמנים ובבעלים ואני מחוייב לשמור על ההיסטוריה המפוארת של מנצ'סטר יונייטד, שבגללה הצטרפתי למועדון". 

"אני בטוח שהאוהדים התאכזבו בשבועות האחרונים ממה שקראו וראו. אבל כל מה שקרה נבע אך ורק מדאגתי לעתיד", הסויף רוני. "האוהדים מתייחסים אלי נפלא מאז שהגעתי, ואני צריך להחזיר להם על הדשא".

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק