סופית: ווין רוני נשאר במנצ'סטר יונייטד

החלוץ האנגלי חתם היום על חוזה ל-5 שנים נוספות ב"שדים האדומים" - ובכך שם סוף לדיווחים על מעבר אפשרי מהקבוצה. "שוחחתי עם המאמן והבעלים והם שכנעו אותי שלכאן אני שייך", אמר רוני לאחר החתימה. המאמן פרגוסון: "מרוצה שרוני נשאר". עכשיו גם האוהדים מקווים שהחלוץ ייצא מהתקופה הרעה

רוני. מקווה לצאת מהמשבר (חדשות 2)

הפרידה כבר הייתה קרובה מאי פעם, אך ברגע האחרון - "טוויטס" בעלילה: חלוץ נבחרת אנגליה ומנצ'סטר יונייטד, ווין רוני חתם היום על הארכת חוזהו במדי "השדים האדומים" בחמש שנים נוספות, כך הודיע המועדון באופן רשמי בשעות הצהריים.

"רוני הסכים לחתום על חוזה של חמש שנים, עד יוני 2015, ויישאר במנצ'סטר יונייטד", נמסר בהודעה רשמית של הקבוצה. רוני עצמו אמר היום לאחר החתימה: "אני מרוצה לחתום על חוזה נוסף עם היונייטד. שוחחתי עם המאמן והבעלים והם שכנעו אותי שלכאן אני שייך".

שיחק מעט מאז פרשת הזונה

גם מאמן היונייטד, אלכס פרגוסון, נשמע מרוצה מהחתימה. "זה היה שבוע לא קל. אמרתי לבחור שהדלת תמיד פתוחה בפניו, ואני מרוצה שווין הסכים להישאר", אמר. "לפעמים, כשאתה משחק במועדון, קשה להבין עד כמה הוא גדול. אני חושב שווין מבין עכשיו עד כמה גדול הוא המועדון מנצ'סטר יונייטד".

בשבועות האחרונים דווח באנגליה כי ייתכן שהחלוץ האנגלי המוכשר יעבור דווקא ליריבה העירונית מנצ'סטר סיטי. הוא לא זכה לדקות משחק רבות, בעיקר מאז תקרית הזונה - עליה דווח ברחבי העולם. כעת, מקווה רוני, שהחתימה תחזיר לו ולמועדון את השקט המיוחל.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק