2 מאסרי עולם לקצין שאנס, רצח ולבש בגדי נשים

קולונל ראסל ויליאמס, לשעבר טייס מוערך וכוכב עולה בצבא קנדה, נשלח היום למאסר ממושך לאחר שהורשע בשני מעשי רצח של נשים צעירות, 10 תקיפות מיניות ו-82 מקרים של פריצה לבתים. במהלך הפריצות לבתים נהג הקצין ללבוש בגדי נשים, וצילם את עצמו לובש אותם. ואם זה לא מספיק - הוא גם תיעד את עצמו מבצע את הרצח

רגע לפני הישמע גזר הדין, פרץ קולונל ראסל ויליאמס בבכי ואמר לשופט כי הוא "מתחרט מעומק הלב על הפשעים המתועבים שלו, אבל מבין שמעטים יקבלו את ההתנצלות שלו". מיד לאחר מכן נשלח הרוצח והסוטה שהורשע - לשני מאסרי עולם.

"כבודו, אני ניצב כאן לפניך נבוך מאימה...", אמר הקולונל. "אני יודע שהפשעים שביצעתי פגעו בהרבה אנשים. ביצעתי פשעים איומים, בגדתי במשפחה שלי, בחברים שלי ובכוחות הביטחון הקנדיים. אבלה את שארית חיי בצער על כך שגרמתי למות שתי נשמות טהורות וחפות מפשע".

השופט בבית המשפט באונטריו, קנדה, גזר על ויליאמס שני מאסר עולם על רציחתם של שתי הנשים רב"ט מארי-פראנס קומו וג'סיקה לויד. בנוסף נגזרו עליו שתי תקופות של 10 שנות מאסר בגין שתי תקיפות מיניות בהן הורשע, ושנת מאסר אחת עבור כל אחת מ-82 הפריצות אותן ביצע - שיחפפו לעונש מאסר העולם אותו ירצה.

הכוכב העולה שהורשע ב-10 תקיפות מיניות

קולונל ויליאמס, לשעבר טייס מוערך, מפקד בסיס בחיל האוויר הקנדי וכוכב עולה בצבא המדינה, הורשע מוקדם יותר השבוע בשני מעשי רצח, 10 תקיפות מיניות ו-82 מקרים של פריצה לבתים, במהלכם גנב בגדי נשים ופריטים אינטיימים שונים וצילם את עצמו לובש אותם. הקצין הרוצח אף תיעד את מעשי הרצח של שתי הנשים שביצע.

התובע במשפט סיכם את גזר הדין וכינה את ויליאמס "אחד העבריינים הגרועים בתולדות קנדה". עורך הדין בורגס סיכם ואמר כי "הוא בגד בקהילה ובגד בצבא. אין ספק שהוא צחק על כולנו עם החיים הכפולים שלו. הוא לא יכול לצפות שיסלחו לו אחרי שהוא הרס חיים של כל כך הרבה אנשים".

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק