סוף סוף: זוכה ב-113 מיליון ליש"ט

בן-רגע הוא או היא הפכו לאחד האנשים העשירים ביותר בממלכתה של המלכה אליזבת', עושר שרק יילך ויגדל ככל שהימים יחלפו. אחרי עשרה ימים של חרושת שמועות ובאזז בלתי פוסק, עבר אמש סכום העתק לחשבון אנונימי

אחד האנשים העשירים בבריטניה (רויטרס)

סוף סוף, לאחר עשרה ימים ארוכים ששיגעו את אזרחי בריטניה, הגיע אדם לדרוש את סכום הזכייה הגבוה ביותר אי פעם שם, 113 מיליון ליש"ט, והפך בן-רגע לאחד האנשים העשירים ביותר בממלכה.

האדם ביקש להישאר אנונימי, עד כדי כך שכלי התקשורת בבריטניה לא יודעים אם מדובר בגבר או באישה. מה שבטוח, ומי שזה לא יהיה, עושרו רק יגדל - מריבית של 9,000 ליש"ט בכל יום ויום.

ברגע שהזוכה יצר קשר עם חברת הלוטו "קמלוט", אנשי החברה שלחו את ראש האבטחה לוודא שהכרטיס אכן אמיתי. האדם, כך דווח, יכל להוכיח היכן ומתי הוא רכש את הכרטיס. הכסף, אגב, הועבר כבר אמש לחשבון הבנק של המאושר.

חרושת שמועות ברשת

ברשת סערו ב-10 הימים האחרונים השמועות באשר לזהות הזוכה. מומחים טוענים כי למתעשר החדש יהיה מאוד קשה להישאר אנונימי בהמשך.

ב"קמלוט" אמרו שיעשו הכל כדי לשמור על האנונימיות של הזוכה, אם יחפוץ בכך. כראיה הם ציינו את שיא הזכייה הקודם - 84 מיליון ליש"ט - שהזוכים בו נותרו עלומי שם עד עצם היום הזה.

דובר מטעם החברה אמר לעיתון ה"דיילי טלגרף" כי: "יש לנו יועץ זכיות, שמנוסה בעיסוק ברגעים משני-החיים הללו, מסייע להם. ישנם דברים מיידים ובסיסיים לברר, כמו מיסים וצוואות. אבל אנחנו שם כדי לסייע להם ליהנות מהזכייה, מה שהם לא יעשו איתה".

ההשערות לגבי זהות הזוכה החלו כבר שעות ספורות לאחר ההגרלה. תשומת הלב כוונה בתחילה לאיש בשם פיטר לורי, שפרסם הודעה בפייסבוק לפיה הוא זכה. אור הזרקורים הופנה לאחר מכן לאסירה שטענה שזכתה - אך בעלה איבד את הכרטיס.

ב"דיילי טלגרף" כבר בדקו עם חברת "פרארי", האם היו להם לקוחות חדשים בשעות האחרונות. "לא היו לי לקוחות חדשים היום, אבל אני מאחל להם כל טוב ואם הם מהאזור הזה (בירמינגהם), הם מוזמנים לקפוץ ולרכוש את כל המלאי שלנו".

רוצים לקבל עוד עדכונים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק