צפו: שימפנזה שברחה משתוללת בלב העיר

תושבי שכונה שקטה בקנזס סיטי עוד מנסים להתאושש מאירוע יוצא דופן שעבר עליהם אתמול. קוף שימפנזה ענק הצליח לברוח מבעליו ולהטיל אימה ברחובות. לאחר שהרס כלי רכב וגדרות הצליחו להרדים וללכוד אותו - הכל לעיני המצלמות

תושבי שכונה שקטה בקנזס סיטי הרגישו אתמול לרגע שהם בסצנה מתוך הסרט קינג-קונג. שימפנזה חסרת שליטה שהשתחררה ברחוב, הטילה אימה על התושבים וגרמה להרס רב - הכל לעיני המצלמות.

הכל החל כאשר קוף שימפנזה בן 21 העונה לשם סואקו, השתחרר משליטת בעליו. שתי אחיות שיצאו בדיוק לסיבוב מחוץ לביתן, נתקלו לפתע בשימפנזה שברחה, כשחבל כרוך סביב צווארה והתקשרו מיד להזעיק לעזרה.

הקוף שככל הנראה נהנה מהחופש, החל להתפרע ולזרוע הרס. הוא הכה בחוזקה בכלי רכב שחנו באזור, דפק על דלתות הבתים והפיל גדרות , מה שהותיר את השכנים המומים. ואם זה עוד לא מספיק, הקוף הביט בשכנים שהתקהלו במקום, הצביע עליהם וצחק.

השוטרים חשבו שמדובר במתיחה

כשהתקבל הדיווח במשטרה, חשבו השוטרים כי מדובר במתיחה. רק אחר כך כשהבינו כי הסיפור אמיתי לגמרי הזעיקו נציג ממשרד הווטרינר העירוני, שנפל גם הוא קורבן לזעמו של השימפנזה. לאחר שהגיע הפקח ללכוד את החיה ולירות בו חץ הרדמה, זינק הקוף על רכבו, החל להלום בה וניפץ את השמשה הקדמית.

אך לאירוע כולו שתועד במצלמות היה סוף טוב. לאחר מרדף בן 40 דקות הצליחו ללכוד את השימפנזה, להרדים אותו ולהוביל אותו לגן החיות הסמוך.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק