החשוד ברצח הכפול במקסיקו: בנו של הנרצח

משטרת מקסיקו עצרה חשוד ברצח הכפול של אב ובתו מישראל בתחילת השבוע. החשוד שנעצר על פי הדיווחים הוא בנו של הנרצח, שייתכן ועמד מאחורי המוות המסתורי. לטענת המשטרה, לאחותו של החשוד העובדת כשוטרת אין כל קשר למקרה

התפתחות בחקירת רצח משה ארוך ובתו ספיר במקסיקו: על פי דיווחים מהמדינה, בנו של ארוך נעצר בחשד לרצח הכפול. גופותיהם של הנרצחים הוטסו הלילה לישראל ויגיעו ביממה הקרובה.

על פי פרסום בעיתון "מעריב", בנו של הנרצח נעצר על ידי המשטרה המקומית ונחקר בחשד שהוא זה שרצח את אביו ואחותו, בדירתם במקסיקו סיטי בתחילת השבוע. טרם ברור המניע למעשה.

בת נוספת של המשפחה, אורטל, התפרסמה לאחר שימשה סוכנת סמויה של המשטרה והפלילה קבוצה גדולה של סוחרי סמים לפני כחודשיים. המשטרה הכחישה שקיים כל קשר בין עבודתה של הבת אורטל לַנסיבות הרצח במקסיקו.

הגופות נמצאו עם סימני אלימות

שני ישראלים, נמצאו ללא רוח חיים בדירת מגורים במקסיקו סיטי כשעליהם סימני אלימות קשים. כוחות משטרה ורופא מקומי שהוזעק לבית מצאו את גופות השניים, שהתגוררו במדינה.

מותם של האב והבת נקבע במקום, ומשטרת מקסיקו החלה ישר בחקירת נסיבות האירוע. "האב ובתו נמצאו ללא רוח חיים בביתם במקסיקו סיטי, הודעה נמסרה למשפחתם בארץ", אמר יוסי לוי, דובר משרד החוץ בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "משטרת מקסיקו חוקרת את נסיבות המקרה, ואנו ממתינים לממצאי הבדיקה".

לזירה הגיעו גם אנשי זק"א במקסיקו. "מדובר בסיפור קשה מאוד", אמר לחדשות 2 באינטרנט יו"ר זק"א יהודה משי-זהב. "בן המשפחה הוא שהזעיק אמש את השוטרים לאחר שהגיע לדירה, דפק בדלת - ואיש לא ענה". כאשר פרצו הכוחות את הדלת, הם מצאו את גופת אחותו בת ה-24 מוטלת באחד החדרים. לאחר סריקה בבית המשפחה, אותרה גם גופת האב בן ה-60.

צוותי זק"א הודיעו לחדר המצב בירושלים על האירוע, ולאחר סיום הטיפול בזירה עזרו בפינוי הגופות למכון הפתולוגי בעיר. 

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק