ניסה לחלץ את הטלפון הנייד - ונתקע באסלה

דקות של חרדה עברו על סטודנט סיני לאחר שמכשיר הטלפון הנייד שלו נפל לאסלה. הוא חשב שהתמזל מזלו, כיוון שהבחין בטלפון לפני שהספיק להוריד את המים, לכן עטף את ידו בעיתון ושלח אותה לחפש אחר המכשיר. הוא הצליח להגיע אל המכשיר - אך נותר עם היד תקועה באסלה. רק כוחות חילוץ מיוחדים הצליחו לשלוף אותה בחזרה

סטודנט סיני מהפקולטה לטכנולוגיה ועסקים של אוניברסיטת צונגקווינג שבסין כנראה לא הפנים את החלק הטכנולוגי של לימודיו. מכשירו הנייד של הסטודנט האומלל נפל למעמקי האסלה, והוא מצא את עצמו בסיטואציה מביכה במיוחד לאחר שידו נתקעה בניסיון לחלץ אותו.

הסטודנט הסביר ששיחק בטלפון הנייד בזמן שבילה על האסלה, כשלפתע נפל הטלפון והשאיר אחריו בועות מחשידות שעה שנעלם בצנרת. האסלה הייתה אמנם מטונפת, אבל הטלפון הנייד היה יקר ללבו של הסטודנט, והוא החליט לנסות לחלץ אותו כשהוא עוטף את זרועו הימנית בעיתונים.

אמנם הוא הגיע לעומק הצנרת, אך ידו נותרה שם עד הגעת צוות מכבי האש. אחרי דקות ארוכות וכואבות של ניסיונות חילוץ עצמי, הגיעו המומחים שלא היססו, שברו את האסלה וחילצו את היד הכואבת ולא פחות מכך - מטונפת. מכשיר הטלפון - אם תהיתם, ממשיך לשייט בנתיבי הביוב הסיני.

 

רוצים לקבל עוד עדכונים מהעולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק