נהג בריטי גילה בגרונו "הפתעה" - כפפת לטקס

שנה לאחר שעבר וויין וויליאמס בן ה-36 ניתוח בגרונו, שהיה אמור לסייע לו לנשום יותר בקלות, הוא הלך לרופא פעם נוספת, הפעם עם תלונה אחרת - שינויים בטון הדיבור. לאחר בדיקה קצרה התגלה כי כפפת לטקס שלמה, שככל הנראה נתקעה במהלך הניתוח שעבר, נמצאת עמוק בתוך גרונו של וויליאמס. בעקבות המקרה הוא תבע וקיבל פיצוי

ההפתעה שגילה וויליאמס בגרון לא הייתה נעימה (חדשות 2)

נהג משאית בריטי שסבל מקשיי נשימה החליט לעבור ניתוח שהיה אמור לסייע לו, אבל כמה חודשים לאחר מכן גילה - הרופאים שכחו כפפה מלטקס בתוך הגרון שלו, ובכך יצרו לו בעיה רפואית אחרת.

הכל התחיל כשוויין וויליאמס הן ה-36 החל להרגיש כי הוא לא מצליח לנשום כמו שצריך ומוצא את עצמו במחסור של אוויר. לאחר שהתייעץ עם רופאיו, הוחלט כי עליו לעבור ניתוח שישפר את מצבו. בתום אותו ניתוח וויליאמס אמנם הצליח לנשום יותר טוב, אבל אז נתקל בבעיה מוזרה.

במשך כשנה אחרי הניתוח, בכל פעם שוויליאמס ניסה לדבר, הקול שבקע מגרונו היה עבה ומוזר, ממש לא אותו קול שאליו היו רגילים הסובבים אותו. מאחר שעניין זה הפריע מאוד לוויליאמס בעבודתו, הוא החליט לפנות פעם נוספת לרופא - שגילה שהכפפה תקועה עמוק בגרונו ולוחצת על מיתרי הקול.

וויליאמס, שלא כל כך אהב את מה שגילה, החליט לתבוע את בית החולים וזכה בפיצויים בסך 350,000 לירות סטרלינג (כשני מיליון שקלים). עכשיו הוא גם חזר להישמע כמו קודם, גם לא תקוע עם כפפה בתוך הגרון ובנוסף גם חשבון הבנק שלו זכה בתוספת שבהחלט תעזור לו להילחם במינוס.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק