קנדה: סלין דיון אושפזה בשל סיבוך בהריון

רק בהפריית המבחנה השישית הצליחה סלין דיון, הזמרת הקנדית בת ה-42, להיכנס להריון הנוכחי. כדי לוודא לידה תקינה ובטוחה של התאומים שדיון נושאת ברחמה, החליטו היום רופאיה של הזמרת לאשפזה בבית החולים, לאחר סיבוך שגרתי בהריונה. כעת, נאלצת דיון להתמודד גם עם שמועות שהיא מפריזה בדרישותיה מהצוות הרפואי

הריון בסיכון? בביה"ח דואגים לתאומים של סלין דיון (רויטרס)

הלב אולי ממשיך, אבל על הריון צריך לשמור: הזמרת הקנדית בת ה-42 סלין דיון אושפזה היום בבית החולים בפלורידה כתוצאה ממספר סיבוכים שהתגלו בהריונה. דיון נושאת ברחמה תאומים ולדברי בית החולים נועד האשפוז כדי למנוע לידה מוקדמת שתסכן את בריאותם.

"דיון אושפזה בעקבות המלצת רופאיה", נכתב בהצהרה הרשמית של בית החולים "מריה הקדושה". "מדובר בהליך שגרתי שבו נוקטים תמיד בהריון עם תאומים ובמצב קליני דומה", נאמר בנוסף בהודעה.

כלי התקשורת בארצות הברית ובבריטניה דיווחו היום כי דיון קבעה לעבור ניתוח קיסרי ביום שישי הקרוב, בחרה באופן אישי את הצוות הרפואי שיטפל בה ואף דרשה כי לאנשי הביטחון שלה יוקצה חדר נפרד. עם זאת, בבית החולים דחו את הטענות ואמרו כי מדובר בשמועות בלתי מבוססות.

לזמרת ולבעלה, המפיק רנה אנג'ליל, ילד נוסף בן תשע. ההריון הנוכחי של דיון הוא תוצאה של תהליך ארוך במסגרתו היא עברה חמישה ניסיונות כושלים של הפריית מבחנה, כאשר רק בניסיון השישי היא הצליחה להרות.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק