רעבים? צפו בטורטיה הגדולה בעולם

מקסיקו ממשיכה לספק שיאי עולם יוצאי דופן. עשרות טבחים מקסיקנים הרכיבו אתמול את האנצ'ילדה הגדולה ביותר בעולם. הטורטיה הענקית שהגיעה למשקל טון וחצי הכילה כמויות אדירות של בצל, עגבניות, גבינה ורטבים. צפו בהכנות מעוררות התיאבון

שיא גינס מעורר תיאבון: עשרות טבחים מקסיקניים עמלו אתמול במשך שעות במטרה להכין את האנצ'ילדה הגדולה ביותר בעולם. התוצאה היתה מרהיבה - טורטיה במשקל של כמעט טון וחצי.

האנצ'ילדה היא מאכל מקסיקני מקומי, המבוסס על טורטיית תירס ממולאת בבשר או גבינה. בניסיון לשבור את שיא גינס, הוכנה על ידי המשתתפים גרסה ענקית של המאכל המסורתי, שהגיע לאורך של לא פחות מ-70 מטרים ולמשקל של כמעט טון וחצי.

האנצ'ילדה יוצאת הדופן, הכילה בין היתר כמויות גדולות ביותר של בצל, צ'ילי, עגבניות ירוקות, אבוקדו, גבינה ורטבים שונים. למרבה המזל, העבודה הקשה של הטבחים השתלמה, לאחר שנציג מספר השיאים של גינס הכריז על המאכל כאנצ'לדה הגדולה בעולם.

זה ממש לא שיא הגינס הראשון שנשבר במקסיקו בשנה האחרונה. לא מזמן נקבעו שני שיאים נוספים במדינה - מספר המשתתפים הרב ביותר שרקד את הריקוד של מייקל ג'קסון מהקליפ "טריילר", והמספר הרב ביותר של אנשים המתנשקים באותו הזמן.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק