אב ובתו הישראלים נרצחו במקסיקו

משטרת מקסיקו-סיטי חוקרת חשד שאב ובתו, ישראלים המתגוררים במדינה, נרצחו באלימות בדירתם בבירה. בן משפחה הזעיק את השוטרים לבית, לאחר שהשניים לא ענו לו כשדפק בדלת. המשטרה איתרה את הגופות בתוך הדירה כשעליהן סימני אלימות קשים

דיווח: אב ובת ישראלים נרצחו במקסיקו (רויטרס)

שני ישראלים, אב ובתו, נמצאו ללא רוח חיים בדירת מגורים במקסיקו סיטי כשעליהם סימני אלימות קשים. כוחות משטרה ורופא מקומי שהוזעק לבית במקסיקו סיטי מצאו את גופות השניים, שהתגוררו במדינה, ועליהן סימני אלימות קשים.

מותם של האב והבת נקבע במקום. כעת חוקרת משטרת מקסיקו סיטי את נסיבות האירוע. "האב ובתו נמצאו ללא רוח חיים בביתם במקסיקו סיטי, הודעה נמסרה למשפחתם בארץ", אמר היום יסי לוי, דובר משרד החוץ בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "משטרת מקסיקו חוקרת את נסיבות המקרה, ואנו ממתינים לממצאי הבדיקה".

לזירה הגיעו גם אנשי זק"א במקסיקו. "מדובר בסיפור קשה מאוד", אמר לחדשות 2 באינטרנט יו"ר זק"א יהודה משי-זהב. "בן המשפחה הוא שהזעיק אמש את השוטרים לאחר שהגיע לדירה, דפק בדלת - ואיש לא ענה". כאשר פרצו הכוחות את הדלת, הם מצאו את גופת אחותו בת ה-24 מוטלת באחד החדרים. לאחר סריקה בבית המשפחה, אותרה גם גופת האב בן ה-60.

צוותי זק"א הודיעו לחדר המצב בירושלים על האירוע, ולאחר סיום הטיפול בזירה עזרו בפינוי הגופות למכון הפתולוגי בעיר. ממשרד החוץ נמסר בתגובה לפניית חדשות 2 כי "הנושא בבירור". 

הצטרפו לשידור החי והמיוחד מחגיגות 60 שנה לגל"צ

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק