מתיחת פנים הצילה את חיי הכלבה

מראה צעיר: מתיחת הפנים שביצעו הרופאים בכלבה מולי נתנה לה חיים חדשים. מעבר למראה צעיר ושובב, הצליחה מולי בפעה הראשונה לראות את העולם. היא סבלה ממחלה נדירה שבה קפלי העור הכבידו על עיניה, והיא בקושי הצליחה לפקוח אותן. היום היא כבר מתרוצצת בגינות בשמחה

מולי: לפני ואחרי (חדשות 2)

לא רק לקוגריות: הכלבה מולי עברה ניתוח למתיחת עור הפנים, והמראה הצעיר העניק לה חיים חדשים. "היא הפכה להרבה יותר שמחה. היא חזרה לשחק, לרוץ ולרדוף אחרי ציפורים", מספרים בעליה.

מולי נולדה באנגליה עם מחלה נדירה. קפלי העור הטבעיים סביב פניה היו כל כך קיצוניים עד שהם נפלו על עיניה וכיסו אותן כמעט לחלוטין. "רוב הזמן היא ישנה, וייללה מרוב כאב", סיפרה לואיז וולש, שקנתה את הכלבה כשהייתה גורה.

המצב של מולי הפך לגרוע יותר מידי יום, והווטרינר שלה, ריצ'רד מרקס, טען שהייתה כאן יד מכוונת. "המחלה החמורה נוצרה כששני כלבים שחולים באופן חלקי במחלה התרבו", הסביר. "אנשים רוצים כלב כמה שיותר מקומט, ולא חושבים על הבריאות ואיכות החיים שלו", אמר בכעס.

"החלטנו ללכת על מתיחת פנים קיצונית ומקסימלית", הוסיף הווטרינר. "הסרתי חתיכה גדולה של העור ותפרתי את החתיכה שנותרה אל החלק האחורי בראשה", הוא הוסיף.

בינתיים משוויצה מולי במראה החדש בגינת הכלבים. "הניתוח החזיר אותה לחיים", סיכמה לואיז.

 רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק