5 מאהבות חיכו לכורים בצ'ילה

ככל שחולפות השעות מאז תום מבצע החילוץ הדרמטי של 33 הכורים בצ'ילה, נחשפים יותר פרטים על חייהם האישיים של הכורים. יוני באריוס רוחאס, הכורה ה-21 שחולץ מבטן האדמה והתקבל בחיבוק אוהב על ידי המאהבת בעוד האישה נשארה בבית, כבר מוכר בכל העולם, אבל כעת מתברר שלא פילגש אחת אלא חמש מאהבות חיכו בחוץ לכורה האהוב

לא רומן אחד מהצד – אלא חמישה: מה שהתחיל כמבצע חילוץ נועז ומרגש הופך אט אט לטלנובלה דרום אמריקנית סוחטת דמעות, כאשר אחרי 69 יום בהם היו לכודים מתחת האדמה – יצטרכו לפחות 5 מבין הכורים בצ'ילה לחשוב כיצד להתמודד עם נשותיהם בהן בגדו מהצד.

יוני באריוס רוחאס, הכורה ה-21 שחולץ מבטן האדמה, עמד במרכזה של סערה משפחתית שעליה דווח בעולם כולו. במהלך שהותו במכרה התברר כי יש לו גם אישה חוקית וגם מאהבת, לאחר ששתי הנשים הגיעו לאזור המכרה והאישה החוקית שמעה את המאהבת זועקת את שמו של בעלה.

בצ'ילה חששו ששתי הנשים ממש יריבו ביניהן מי תקבל את פניו של הכורה, אלא שעם החילוץ התברר כי מי שחיכתה לו היא המאהבת שלו, סוזנה ולנזואלה, שחיבקה אותו חיבוק גדול ואוהב מיד לאחר שיצא מהקפסולה.

רוחאס, מיותר לציין, נראה המום לחלוטין מתשומת הלב העולמית שחיכתה לו, והנשיקה הלוהטת והחיבוק מלא העוצמה שהעניקה לו המאהבת שודרו בשידור ישיר לכל העולם.  אשתו של הכורה השובב, מרתה סלינאס, סיפרה שהיא החליטה לא לפגוש את בעלה לאחר החילוץ. הסיבה ברורה: היא גילתה שהוא בגד בה במשך שנים. "אני שמחה שהוא ניצל, זה נס מאלוהים", סיפרה ימים לפני החילוץ לעיתון "קלארין", "אבל זה נגמר בינינו".

עכשיו, יותר מיממה לאחר תום מבצע החילוץ הדרמטי, מדווחים בצ'ילה כי בין ההמונים שבאו לחזות בחילוץ היו לא אחת – אלא חמש מאהבות של חמישה כורים שונים. לנו נותר רק לקוות כי במשך 69 הימים של השהייה בבטן האדמה, הצליחו הכורים השובבים לחשוב על תירוץ מספיק טוב לספר לנשותיהם.