האישה ששרפה את איבר המין של בעלה הורשעה בהריגה

בתום דיונים קדחתניים החליט בית המשפט העליון באוסטרליה לזכות מאשמת רצח את האישה שהציתה את איבר מינו של בעלה וגרמה למותו. השופטים החליטו להפחית את העבירה וקבעו כי מי שנקמה באבי ילדיה הבוגדני אשמה בהריגה בלבד

רג'יני נריאן (news.com.au)

בית המשפט העליון באוסטרליה הרשיע אתמול בהריגה את רג'יני נריאן, שהציתה את איבר מינו של בעלה הבוגד וגרמה למות.

בתום דיונים קדחתניים שנמשכו יומיים רצופים, החליטו השופטים לזכות את רג'יני מאשמת רצח, אך קבעו כי היא תשב בכלא על הריגתו של סאטיש, האיש לו הייתה נשואה במשך 24 שנים ואב שלושת ילדיה.

השנים חיו חיי פרברים שקטים באוסטרליה, עד שלפני כשנתיים גילתה רג'יני שבעלה האהוב בוגד בה מזה זמן רב. בהתפרצות זעם היא שפכה עליו דלק והציתה את איבר מינו. סאטיש סבל מכוויות חמורות על יותר מ-75% מחלקי גופו, ומת כעבור 20 יום בבית החולים.

בבית המשפט טענה רג'יני שהיא חפה מפשע, אולם עדויות השכנים מוכיחות אחרת. בערב האירוע התכוונה רג'יני להתעמת עם בעלה בנוגע למיילים שגילתה, בהם היה רשום עד כמה הוא אוהב את האישה האחרת. הבעל הכחיש, נתן לה את הסיסמא לתיבת הדואר האלקטרוני שלו ונכב לישון במיטה. כשראתה את המיילים שוב, היא דרשה ממנו תשובות. הוא הסתובב לצד השני במיטה וקרא לה: "זונה טיפשה ושמנה".

"הצתתי אותו, וזו לא הייתה תאונה"

זה היה הרגע בו, לטענתה, נכנסה להתקף זעם בלתי נשלט. היא שפכה עליו דלק והדליקה את איבר מינו. "אתה כותב לה שאתה אוהב אותה! אני אצית את איבר מינך ואספר לכל המשפחה בדיוק מה אתה עושה", היא איימה עליו לפי קביעת בית המשפט.

במהלך המשפט טענה האישה כי בעלה התעלל בה ובילדים במשך תקופה ממושכת. מגדת עתידות אצלה ביקרה יום קודם לאירוע טענה שרג'יני אמרה כי בעלה מבזבז את כל הכסף על המאהבת שלו. השכנים של הזוג תמכו דווקא בטענות התביעה. "היא צרחה שתשרוף את איבד מינו כיוון שהוא מנהל רומן", טענה אחת השכנות. "הצתתי אותו, וזו לא הייתה תאונה", היא אמרה, לטענת שכן אחר.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק