צפו: שוטר חשמל אדם שרץ עירום

מבצע מלביש: שוטר בפלורידה הבחין לפתע באדם עירום כביום היוולדו רץ בסמוך לניידת בה נהג והחליט לפתוח נגדו במרדף חסר פשרות שבסופו הפילו עם מכת חשמל לקרקע. האיש אמר להגנתו כי יש לו "כוחות על" והתנצל על אי הנוחות שנגרמה לשוטרים

מרדף בעירום מלא - כמעט: שוטר אמריקני מפלורידה הבחין במהלך נסיעה שגרתית בניידת שלו באיש עירום שרץ בצד הדרך, "לובש" רק משקפי שחייה.

השוטר האט, נסע ליד הבחור העירום והחל לקרוא לו לעצור. עד ראייה שהיה במקום סיפר לרשת החדשות איי.בי.סי שהשוטר צעק לעברו: "אל תרוץ, אני אחשמל אותך. תישאר למטה!". "אז מה הוא עושה? ממשיך לרוץ", סיפר העד.

בסרטון, שצילמה המצלמה שהייתה בניידת על לוח המכוונים, נראה השוטר יוצא מהניידת ומורה לרץ העירום, שוב, לעצור. "אוקיי, סיימתי לרדוף אחריך באוטו, אני יוצא", נשמע השוטר אומר, אך הרץ, אנתוני קינג בן ה-18, פשוט המשיך לרוץ ולרוץ. "המשכתי לרוץ אחריו. צעקתי, 'תפסיק לרוץ! אני אחשמל אותך'", ואז הוא באמת עשה את זה. קינג נפל על האדמה.

"תישאר שם! שים את הידיים מאחורי הגב מיד", נשמע השוטר אומר. קינג נחבל במהלך הנפילה ופונה לבית החולים המקומי לקבלת טיפול רפואי. שם הוא הגדיל לעשות ואמר לשוטרים שיש לו "כוחות על" וגם התנצל על אי הנוחות שגרם להם.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים מהעולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק