הכלב ג'ורג' עבר ניתוח לשינוי מין

לא ייאמן: רופאים בבריטניה ביצעו ניתוח לשינוי מינו של כלב. חברו הטוב ביותר של האדם נולד עם מצב רפואי מיוחד, בו הפריש הורמונים נקביים וחשב שהוא כלבה למרות שבפועל היה כלב. הבעלים המקוריים נטשו אותו ברגע שגילו על כך, והיום אחרי הניתוח הוא מחפש בית חדש ואוהב

ג'ורג'. הכלב שעבר ניתוח לשינוי מין (חדשות 2)

ג'ורג' הפך לג'ורג'ינה: הרופאים טיפלו בכלב ג'ורג' הבריטי שסבל ממצב נדיר. איברי המין שלו היו זכריים, אך הוא הפריש הורמונים נקביים והיה בטוח שהוא כלבה. זכרים נטפלו אליו, ולא היה לו רצון להזדווג עם כלבות.

הבעלים המקוריים של ג'ורג' נטש אותו ברגע שהווטרינרים סיפרו לו על המצב הרפואי המיוחד. מאז הוא שהה בכלוב באגודת צער בעלי חיים בבריטניה וחיכה למצוא בית חדש. "המבקרים שהיו מגיעים למקום התאהבו בו מיד, הוא היה כלב ידידותי ומלא חיים", סיפרה ליסה גרהם, מנהלת המקום.

הבעיה הייתה שהם נרתעו מיד כשסיפרו להם על מצבו המיוחד, ועל האפשרות שהוא יצטרך לעבור ניתוח. "היום הוא אחרי הניתוח, הוא לא סובל מהצקות של כלבים אחרים ורק מחכה לבית חם ואוהב", הוסיפה גרהם.

התופעה מוכרת בספרות הווטרינרית, אולם שכיחותה נמוכה מאוד ורק 1 מתוך 7,000 כלבים סובל ממנה. "זו הפעם הראשונה שאני רואה מצב כל כך חריף, ובכל הקריירה ראיתי רק עוד מקרה אחד", סיכמה גרהם.

ג'ורג' בן השנתיים עדיין מחכה לבית חם ואוהב, וכל מה שזה יצריך מכם היא קפיצה קטנה לבריטניה.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק