אצבע אלוהים: ברק פגע בפסל החירות

תמונה מחשמלת: הצלם שתפס את התמונה הזו לא האמין למראה עיניו. הוא שכב במשך שעות בסערה עוצמתית בציפייה לצלם ברק לצד פסל החירות, אבל צירוף המקרים המדהים הזה היה מעבר לכל דימיון - הברק פגע בדיוק בלפיד שעל ידו המושטת של פסל החירות. "זה היה מזל טהור, הזדמנות של פעם בחיים", הוא אומר

"צילום של פעם בחיים". ברק בפסל החירות (חדשות 2)

מעריציו של פסל החירות תמיד ראו בו הבזק של גאונות - אבל עכשיו גם יש להם הוכחה: צלם אמריקני הצליח ללכוד בעדשתו צילום כמעט בלתי ייאמן של ברק הפוגע בדיוק בלפיד של פסל החירות.

ג'יי פיין, צלם בן 58 המתגורר בניו יורק, חיכה כל חייו לרגע הזה. "נשארתי ער במשך שעות כשסערה נוראית השתוללה במנהטן. ידעתי שמזג האוויר יהיה אידיאלי וזו נראתה לי הזדמנות מצויינת", הוא סיפר לאחר ההישג המוצלח. "צילמתי במשך שעות עד שה"שוט" המדהים הזה הגיע פתאום. וכשהבנתי מה קרה - פשוט נדהמתי".

"אני די בטוח שמדובר בתצלום הראשון מסוגו בעולם", הוסיף הצלם המוכשר. "אני מרגיש שמדובר במזל טהור, הזדמנות של פעם בחיים", הוא הוסיף בהתרגשות.

הפסל הוא אחד הסמלים הבולטים של ניו יורק וארצות הברית, ובמהלך מאות השנים האחרונות - מיליוני מהגרים צפו בו בהתרגשות רבה עם הגיעם לניו יורק. הפסל עשוי פלדה ונחושת, כך שהוא מהווה למעשה כליא ברק ענק.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק