אנגליה: נעלם לאחר שהודבק במלריה

מת'יו לויד בן ה-35 הודבק במחלת המלריה כחלק מניסוי, אך לא הגיע כדי לקבל את החיסון שיציל אותו ממוות. אם השוטרים לא יצליחו לאתר אותו בתוך 48 שעות - הוא ימות. ההערכה היא שלויד פשוט לא מעוניין להימצא וכי מדובר בסוג של התאבדות. חבריו ושכניו סיפרו כי מדובר באדם מתבודד שלא נהג לדבר עם אנשים

הנעדר חולה המלריה: מתיו לויד (חדשות 2)

מאות שוטרים מחפשים אחר אדם בריטי שהודבק במלריה כחלק מניסוי - וברח לפני שהספיק לקבל את החיסון. הרופאים חוששים שנשארו לו פחות מ-48 שעות לחיות.

מת'יו לויד בן ה-35 עבד כאח סיעודי בבית החולים הכללי בסאות'המפטון. הוא הסכים להשתתף, יחד עם שבעה אנשים נוספים, בניסוי והודבק במלריה. מסיבה שאינה ידועה, הוא פשוט נעלם אחרי החלק הראשון של הניסוי. הקשר האחרון איתו היה כשהתקשר למקום עבודתו והודיע שלא יגיע בשל מחלה.

ההערכה המרכזית היא כי מת'יו ברח במודע. השוטרים גילו שהוא השתמש בכרטיס האשראי שלו בשלושה הזדמנויות שנות בערים ברחבי אנגליה, כך שלא ייתכן שלא הבחין בתמונתו מתנוססת על גבי כל העיתונים במדינה. "אנחנו מאוד מודאגים", אמרה מפקחת המשטרה בקי ריגס. "אם הוא לא יקבל טיפול בתוך 48 השעות הקרובות הוא ימות בוודאות", הזהירו הרופאים.

השוטרים קוראים לו לגשת לכל בית חולים, מרפאה או בית מרקחת כדי לקבל את החיסון כנגד המחלה בה הודבק.

לאחר שברח התברר כי מדובר באדם שנוטה להתבודד. "הוא נראה שקט ולא נטה לשתף אחרים בחייו. הוא מעולם לא דיבר יותר מכמה משפטים עם הדיירים", סיפר שכן בבניין בו התגורר מתיו. משפחתו של הצעיר יצאה בקריאה נרגשת: "אנחנו דואגים לך ורק רוצים שתהיה בריא ושלם".

 רוצים לקבל עדכונים נוספים מהעולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק