צפו: המורה שחטף התמוטטות עצבים בכיתה

מורים רבים ודאי חלמו לא פעם לזרוק שולחנות וכיסאות על תלמידים סוררים, אבל המורה הזה מטנסי, ארה"ב, "הגשים את החלום". בסרטון שמכה גלים ברשת הוא מתועד צועק על תלמידיו ומשליך עליהם חפצים שונים, בעוד הם בורחים מהכיתה בבהלה. המורה יצא מהכיתה באזיקים, והמנהל אומר כעת: "יש לנו מזל שאף אחד מהתלמידים לא נפצע"

מורה בבית ספר תיכון בנשוויל, טנסי, הוצא מהכיתה באזיקים לאחר שחטף התמוטטות עצבים וריסק כסאות ושולחנות אל מול תלמידיו ההמומים.

סרטון שצולם בטלפון סלולרי על ידי אחד התלמידים מתעד את התמוטטות העצבים שחטף המורה דונלד ווד. בין היתר הוא צולם כשהוא משליך שני שולחנות, כיסא ופח אשפה – כל זאת במהלך שיעור באלגברה.

בתחילת הקטע שלפניכם נראה המורה ווד – בעל ותק של 17 שנה בבית הספר – צועק על תלמידיו "לסתום את הפה". התלמידים לא ממש מתרגשים, וצוחקים בקול רם על המורה. בשלב הזה המורה העצבני מנופף בידיים וצועק: "אם אתם יכולים להיות בשקט... אם אתם יכולים לסתום את הפה... תסתמו את הפה ותקשיבו בשקט מוחלט...".

כצפוי, התלמידים ממשיכים לצחקק, ואז מגיעה ההתפרקות של המורה. הוא הופך שולחן וצועק על התלמידים: "אתם יודעים מי הדליק את האש בבית ספר?", אחד התלמידים עונה משהו לא ברור, והמורה בתגובה צועק "אני!" – ומטיח פח אשפה אל הרצפה.

התלמידים המבוהלים מיהרו לברוח מהכיתה, בעוד המורה ממשיך לזרוק חפצים לכל עבר. "כשיצאנו החוצה הוא זרק כיסא על החלון ושבר אותו", סיפר אחד התלמידים לרשת טלוויזיה מקומית.

בעקבות המהומה הוזעקו שוטרים לבית הספר, שפינו את המורה באזיקים לטיפול רפואי בבית החולים. "הוא היה מאד עצבני ולא ענה בהיגיון", אמר מנהל התיכון. "יש לנו מזל גדול שאף אחד מהתלמידים לא נפצע". המורה, כצפוי, הושעה מבית הספר עד לבירור האירוע.