מי רוצה להרוג את מעריצי ג'סטין ביבר?

אריק דאגלס בן ה-14 הפך בכמה ימים ספורים לאחת מלהיטי היו-טיוב הגדולים של הזמן האחרון, לאחר שפרסם סרטון שנע בין תחינה לשונאי הזמר ג'סטין ביבר - לבין איומים עליהם. לדאגלס הצעיר נמאס שיורדים על ג'סטין ומאיימים על מעריציו ועכשיו הוא משיב מלחמה. צפו

כנראה שבן ה-14 עם הפה המלוכלך והגשר בשיניים הרגיז הרבה יותר אנשים ממה שהוא התכוון מלכתחילה, כשהכריז "מלחמה" על אנשים שלא אוהבים את הזמר האהוב עליו ביותר.

בסרטון יו-טיוב שמקבל מיליוני צפיות, אריק דאגלס נראה מאיים לחשוף ברבים ו"לבייש" את מי ששונא את סנסציית בני הנוער - הזמר ג'סטין ביבר. "שלום לכם, שונאי ג'סטין ביבר", פותח דאגלס את הסרטון.

"הסרטון הזה הוא הצהרת מלחמה רשמית על כל הפריקים ואוהבי המטאל המזד*****. במהלך 6 החודשים האחרונים, מעריצי ג'סטין ביבר וג'סטין ביבר עצמו קיבלו הרבה שנאה והרבה אנשים עושים "דיסלייק" לסרטונים שלו", ממשיך הנער.

הוא מתלונן שלאחרונה "שונאי ג'סטין" מאיימים עליו ועל מעריצים נוספים דרך האינטרנט, גם איומי מוות.

"אריק דאגלס חייב למות"

הסרטון הופך למרושע מעט יותר כשדאגלס מתחיל לאיים לפרוץ למחשביהם של השונאים ולהפציץ את האתרים של בווירוסים. "אנחנו נשיג את כתובות האיי.פי שלכם, ואני יכול להשיג את המידע הזה, נברר מי אתם, איפה אתם גרים, ונשיג את התמונה שלכם, ונפרסם אותה באינטרנט, אוקיי?", הוא מאיים.

את זה, אומר בן ה-14, הוא יעשה באמצעות דודו "שעובד בשביל מרכז התקשורת הפדרלי". "אתם לא יודעים למה אני מסוגל", ממשיך דאגלס במעין שכרון-כוח. "אני יודע איך להיות האקר ויש לי קשרים בכל אירופה".

עכשיו, הפך הנער המעריץ לסנסציית רשת בפני עצמו. הסרטון המקורי השיג יותר מרבע מיליון צפיות והרבה יותר מזה בתגובות מצולמות ששלחו לו ביו-טיוב ורמיקסים שעשו מהסרטון המקורי.

תמונתו של הנער פורסמה בפורומים ובאתרים שונים, ובפייסבוק כמובן החלו לקום קבוצות שקוראות למלחמה דווקא נגד אריק דאגלס, כמו לדוגמה: "אריק דאגלס חייב למות".

רוצים לקבל עדכונים נוספים מהעולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק