דיפלומטית ישראלית קיבלה "במתנה" - אביזרי מין

עובדת משרד החוץ הישראלי שהגיעה לאחרונה לניו יורק לרגל עצרת האו"ם, בוודאי לא ציפתה שהמלון היוקרתי "יפנק" אותה כך: עם ארגז על מיטתה, ובו אביזרי מין רבים. כשקראה להנהלת המלון התבררה הטעות: עובד ישראלי אחר הזמין את המוצרים והפקיד התבלבל

אביזרי מין בחדר המלון (רויטרס)

פרשה מעט מביכה התרחשה בשולי עצרת האו"ם בניו יורק שהתקיימה לאחרונה: עובדת משרד החוץ גילתה על המיטה בחדר המלון שלה ארגז גדול מלא באביזרי מין - והמבוכה גדלה כשהתברר שמדובר באביזרים שהזמין ישראלי אחר מהמשלחת והגיעו בטעות אליה.

הסיפור החל כשהעובדת גילתה את הארגז על מיטתה, נבהלה מעט מחשש שמדובר אולי בסיכון ביטחוני, והזעיקה את קצין הביטחון של המלון היוקרתי. הקצין ומאבטחים נוספים שהגיעו לחדר בחנו את תכולת הארגז ופסקו כי אין סיכון, ומדובר רק באביזרי מין.

במלון בדקו כיצד הגיעה החבילה דווקא לחדרה של הדיפלומטית הישראלית, וגילו כי חבר אחר במשלחת הישראלית לעצרת, עובד משרד ממשלתי, הוא שהזמין את האביזרים לחדרו, כך מדווח הבוקר "ידיעות אחרונות".

הטעות הייתה ככל הנראה של פקיד הקבלה שהתבלבל - מפני ששמותיהם של העובדת והעובד דומים. המוצרים, אם תהיתם, הועברו ליעדם לאחר שהוברר העניין.

רוצים לקבל עוד עדכונים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק