קורס באוניברסיטה איטליה: "השקרים של השואה"

פרופסור מופה הוא אקדמאי נחשב למדעי המדינה באוניברסיטת טראמוס האיטלקית, אך כנראה יש לו עוד מה ללמוד: את הסטודנטים הוא מלמד קורס בשם "לא מה שנקרא השואה - השקרים וחוסר הדיוק". לדבריו, 6,000,000 זה רק מספר קבליסטי והיטלר מעולם לא הורה על השמדת יהודים

פרופ' מופה. קורס בהכחשת שואה (חדשות 2)

והיום נלמד כיצד להכחיש את השואה: קלאודיו מופה, תומך נלהב של אחמדינג'אד ופרופרסור איטלקי למדעי המדינה באוניברסיטת טראמוס מעביר לסטודנטים קורס מיוחד, הנושא את השם: "לא מה שנקרא השואה - השקרים וחוסר הדיוק". הפרופסור מעביר לתלמידיו מידע שמסביר כיצד, לדעתו ועל פי מחקריו, היהודים שכתבו את ההיסטוריה.

על טענותיו של מופה, שסיפורו מעורר המחלוקת פורסם היום בעיתון האיטלקי "לה רפובליקה", לא היו תאי גזים ולא משרפות. הוא גם מטיל בספק את מספר הקורבנות שנרצחו על ידי המשטר הנאצי. "לא מצאנו שום מסמכים חתומים על ידי היטלר בנוגע להשמדת היהודים", טוען הפרופסור.

"6,000,000 - זה בכלל מספר קבליסטי"

בקהילה היהודית באיטליה זועמים. הם טוענים שהשקפתו הפוליטית של מופה בנוגע לאירועים במזרח התיכון העבירו אותו על דעתו וגורמים לו "לחטוא מול מקצועו כחוקר". כראייה, הם מציגים חלק מכתביו של מופה, שקושר בין האינטרסים של העם היהודי לרווח כלכלי והקמת מדינת ישראל לבין "ניפוח" זוועות השואה.

הפרופסור האיטלקי תוהה כיצד "בני העם היהודי", שהפך להיות אחד העמים החזקים והמשפיעים בעולם, קיבל לעצמו מונופול על "מעמד הקורבן". הוא טוען שהיהודים היום "חסינים מביקורת ומנופפים בעדויות השקריות בכל הזדמנות". בקורס הוא מלמד גם  שהמספר 6,000,000 - מספר היהודים שנספו בשואה - מגיע ממקורות בקבלה היהודית וזו הסיבה שהיהודים בחרו להדגיש את המספר הזה.

רוצים לקבל עדכונים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק