צפו: "הטליבאן הגרמני" מתאמן לקראת מתקפת הטרור באירופה

על רקע ההתרעות החמורות באירופה, מפרסם היום ארגון אל-קאעידה סרטון חדש ובו נראים פעילי הטרור ממוצא גרמני מתאמנים לקראת המתקפה המתוכננת. המחבלים שואגים בערבית "אללה אכבר" ויורים לכל עבר בתתי-מקלע. צפו בתמונות שמלחיצות את אירופה כולה

יום אחרי התקיפה האמריקנית בפקיסטן, בה נהרגו שמונה מחבלים גרמנים, ועל רקע ההתרעות החמורות לפיגועים באירופה, מפרסם אל-קאעידה סרטון וידאו שמתעד את אימוני פעילי הטרור ממוצא אירופאי ונועד להעביר מסר מדאיג לאזרחי היבשת: מחבלים חיים בקרבכם.

התמונות החדשות שופכות אור על דרך הפעולה של הטרוריסטים והשתלבותם של אזרחים דוברי גרמנית איסלאמיים בלחימה. בסרט שאורכו כ-51 דקות נראים הפעילים סמוך לגבול אפגניסטן מתכוננים לקרב. חלק מהלוחמים החמושים שואגים "אללה אכבר" ומסתערים על מטרות כשהם חמושים בתת-מקלעים ואמצעי לחימה נוספים.    

12 חשודים בטרור נעצרו בצרפת

היום, במסגרת נסיונות כוחות הביטחון באירופה לסכל את גל הפיגועים המתוכנן, עצרו השלטונות בצרפת 12 בני אדם בחשד למעורבות בטרור. המשטרה דיווחה כי בבתיהם של חלק מהחשודים נמצאו כלי נשק ותחמושת ועל פי ההערכות הם עסקו בסחר בנשק עם גורמים איסלאמיים. היתר חשודים בהשתייכות לתא טרור ובזיוף מסמכים עבור אנשי הג'יהאד העולמי.

למרות לכידת המחבלים, כך אומרים גורמי ביטחון, עדיין מוקדם לנשום לרווחה. העצורים שייכים לחוליית הסיוע בלבד, ועל פי החשד המחבלים שמתכננים פיגועי ענק עדיין חופשיים. "אין סיבה להסיר את האזהרה", אומרים בארה"ב ומשאירים את ההתרעה בתוקף - לפחות עד 31 בינואר 2011.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק