וויין רוני הודח מקמפיין בשווי של מיליון דולרים

חברת קוקה קולה לא התרשמה מהמעשים האחרונים של כוכב נבחרת אנגליה ומנצ'סטר יונייטד וויין רוני, והחליטה לבטל מסע פרסום נרחב עימו בשווי של מיליון דולר. הסיבה: התמונות לפיהן נראה רוני מבלה עם נערת ליווי בעת שאשתו הייתה בהיריון

וויין רוני בימים טובים יותר (חדשות 2)

טייגר וודס כבר לא לבד: בדומה לכוכב הגולף שאיבד חסויות בשווי של מיליוני דולרים, מתנערת היום חברת קוקה-קולה מההסכם איתו חתמה עם חלוצה הבכיר של מנצ'סטר יונייטד ונבחרת אנגליה, לאחר שהפרסומים כי וויין רוני בחר לבלות את זמנו עם נערות ליווי, בעת שאשתו קולין מקלפלין הייתה בהיריון. המשמעות: רוני יפסיד סכום של כמיליון דולרים אותו היה אמור לקבל על ההשתתפות בקמפיין.

בהודעה לתקשורת שפרסמה קוקה-קולה נאמר: "החברה בחנה בחודש האחרון את הקמפיין בכיכובו של וויין רוני, ובשל המצב החלטנו שפרצופו של רוני לא יעטר את אריזות המשקה 'זירו' שמשווק לבריטניה". למרות זאת, בחברה מדגישים שרוני ימשיך לפעול מטעם החברה בפעילויות חברתיות שונות, המעודדות נערים משכונות מצוקה לעסוק בכדורגל.

רוני קיבל את ההודעה במהלך ההכנות של הנבחרת האנגלית למשחקי מוקדמות אליפות אירופה 2012, ובוודאי לא הופתע. בחודש שעבר אף החליט בצעד יוצא דופן אלכס פרגוסון, מנג'ר היונייטד, להשאירו מחוץ לסגל הקבוצה במשחק החוץ מול אברטון, קבוצת נעוריו של רוני, מחשש שאוהדים יתנכלו לו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים מהעולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק