התאומות המבוגרות בעולם חושפות: אלכוהול מאריך חיים

התאומות המבוגרות בעולם ריימונד ולוסיין ווטלייד חגגו השבוע יום הולדת 98 בפריז. תחילה טענו שצחוק בריא וספורט שומר על בריאותן, אך כעת הן חושפות את הסיבה האמיתית לאריכות חייהן: אלכוהול בריכוז גבוה

ריימונד ולוסיין ווטלייד מוכרות כזוג הקשישות התאומות המבוגרות בעולם. בשבוע שעבר הן ציינו יום הולדת משותף של 196 שנים. בראיונות הראשונים שנערכו איתן לכבוד יום הולדתן ה-98 הן סיפרו שהן צלולות, משחקות קלפים ומתעמלות מגיל 10, אבל את הסוד האמיתי, הן חשפו בראיונות המאוחרים יותר. לדבריהן אלכוהול הוא הסוד לאריכות חייהן, ולא סתם כוסית יין או בירה, אלא 45% וויסקי ומשקה הפסטיס - שנחשב למשקה אניס חריף ביותר.

המידע הראשוני הגיע באמצעות "חברי המערכת" של חדשות 2 בפייסבוק

הן נולדו בצרפת בשנת 1912 והיו פעילות בנבחרת הספורט בבית הספר. עד היום הן רוקדות ואלס במועדון השכונתי במקום מגוריהן בדרום מזרח צרפת. בסך הכל שתיהן יחד התחתנו ארבע פעמים, ילדו ארבעה ילדים ויש להן שבעה נכדים ו-13 נינים. ריימונד עבדה רוב חייה בוועדת האנרגיה הגרעינית של צרפת, בעוד לוסיין הייתה עקרת בית.

אז מה הסוד שלהן לחיים טובים מלבד שמירה על כושר גופני? "אנחנו חיות את ההווה, זה חסר טעם לחשוב על העבר או על העתיד, כי אנחנו עדיין בנות 20 בראשנו, אמרה לוסיין שצעירה מאחותה בעשר דקות. "מעל לכל, הצחוק היה המפתח לחיים טובים", הוסיפה. "אם אתה לא צוחק, אתה לא חי".

רוצים לקבל עדכונים נוספים מהעולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק