הלהיט החדש ברשת: הדיילות המרקדות

כשהדיילות בטיסה מציגות את נהלי הבטיחות, רוב הנוסעים מעדיפים לפצוח בשינה, לבהות מהחלון או לעשות כל דבר אחר - רק לא לראות שוב היכן יציאות החירום. כעת, חברת תעופה מהפיליפינים הצליחה לגרום לנוסעים להתעניין בנהלי הבטיחות: הם פשוט לא הורידו את העיינים מהדיילות הרוקדות לצלילי ליידי גאגא. צפו בריקוד הדיילות

כל מי שעלה על מטוס מכיר את התהליך המשעמם הזה: דיילת או דייל מפוהקים מדברים לעצמם בקול מונוטוני ומדי פעם מניפים את הידיים - כי כך כתוב בהוראות של חברות התעופה. מרבית הנוסעים מעדיפים בינתיים לשפר את הישיבה בכיסא הצפוף, לבדוק מי הם שכניהם לטיסה, או לחפש אוצרות במעמקי האף - רק לא לשמוע שוב את נאום נהלי הבטיחות המשעמם.

אלא שהנוסעים של "קיבו פאסיפיק" הפיליפינית הופתעו לגלות הרצאת בטיחות שונה לחלוטין: הדיילות פרצו בסערה למעבר, ובעוד ליידי גאגא מתנגנת ברקע ברמקולים, הן הסבירו בחינניות יוצאת דופן היכן בדיוק נמצאות יציאות החירום ואיך צריך לשים את מסיכת החמצן.

הפעם הנוסעים לא הצליחו להוריד את העיניים מהדיילות. אחד מהנוסעים התלהב במיוחד, שלף את מצלמת הטלפון הנייד וצילם את האירוע המשעשע. הסרטון הפך מיד ללהיט היסטרי ברשת: למעלה מ-1.5 מיליון גולשים כבר צפו בסרטון, זאת במהלך 36 השעות הראשונות מהרגע שעלה לאוויר.