צפו: וויין רוני מדבר לראשונה מאז הרומן עם נערת הליווי

"אני רק בן אדם, אבל אני צריך לחזור לשחק כדורגל ברמה שאני יכול לשחק בה" - אמר היום כוכב הכדורגל האנגלי בריאיון ראשון מאז נחשפה פרשת הרומן שניהל עם נערת ליווי, וחודשיים אחרי המונדיאל שהסתיים עבורו באקורד צורם למדי מבחינה ספורטיבית. "אני לא יודע למה לא שיחקתי טוב", אמר רוני המאוכזב

כוכבה של נבחרת אנגליה בכדורגל ויין רוני דיבר היום לראשונה מאז שנחשפה פרשיית הרומן שניהל עם נערת ליווי. חלוצה של קבוצת מנצ'סטר יונייטד התייחס ליכולת המאכזבת שלו במונדיאל האחרון ולהשפעתם של האירועים הסוערים מחוץ למגרש על הביצועים שלו על כר הדשא.

"אני פשוט לא יודע למה לא שיחקתי טוב", התנצל רוני, שנראה כי האכזבה עדיין משפיעה עליו. "עד היום אני לא יודע את התשובה וזו תמיד תהיה תעלומה מדוע לא נתתי אפילו מחצית מהרמה שאני יודע שאני יכול לשחק בה", הוסיף.

"אני רק בן אדם", טען רוני בפני המראיין מרשת "סקיי" הבריטית, "אבל אני צריך לעבור את זה ולחזור לשחק כדורגל ברמה שאני יכול לשחק בה". יש לציין כי בראיון נמנע רוני מלהתייחס באופן ישיר לפרשיית הרומן.

חלוץ נבחרת אנגליה הסתבך בחודש שעבר כשפרסומים מילאו את צהובוני בריטניה, ולפיהם קיים הכוכב האנגלי הנשוי יחסי מין עם נערת ליווי בת 21 - לא פחות משבע פעמיים. עכשיו, למרות התארים, המשכורת השמנה, האוהדים והכישרון, האווירה בבית משפחת רוני לא נעימה, בלשון המעטה.

על פי הפרסומים, נפגש רוני עם נערת הליווי במשך ארבעה חודשים, וזאת בעוד שאשתו קולין בהריון עם ילדם המשותף. "ויין רדף אחרי, שלח לי הודעות זימה בטלפון ושילם הרבה מאוד כסף מזומן", סיפרה נערת הליווי ג'ניפר תומפסון, שגבתה מרוני, לפחות על פי הפרסומים, 1,800 דולר ללילה. "לא נראה היה שאכפת לו שהוא בוגד באשתו", הוסיפה תומפסון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים מהעולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק