האם והחבר הדביקו את הילד לקיר

מקרה חמור של התעללות בילדים בארה"ב: אם צעירה ובן זוגה מהעיר לינקולן, נברסקה, בני 18 ו-19 בלבד, נשלחו למאסר לאחר שהתעללו בבנה של הצעירה, הדביקו אותו לקיר בסרט דביק, צילמו אותו ואף השוויצו בתמונות ה"משעשעות". את הילד, ואת השופט ששלח אותם לכלא - זה לא שיעשע כלל

התמונות המפלילות: הפעוט מודבק לקיר

התמונות הקשות שלפניכם מתעדות פעוט המנסה נואשות להשתחרר - לאחר שאמו והחבר שלה החליטו להתעלל בו ולהדביק אותו לקיר בסרט הדבקה.

ג'יילה האם בת ה-18 ובן זוגה קורד הוניאה בן ה-19 מהעיר לינקולן, נברסקה, קשרו והדביקו לקיר את בנה של ג'יילה בן ה-22 חודשים בלבד, ואם זה לא הספיק – הם המשיכו לענות את הילד כשהדביקו לקיר גם את כוס השתייה האהובה עליו, בדיוק בגובה שאליו הוא אינו מגיע.

אמו של הפעוט, שכנראה התלהבה במיוחד מה"בילוי" על חשבונו של בנה, סיפרה על כך לחברתה והציגה בפניה את התמונות. החברה לא חשבה פעמיים והזעיקה את המשטרה, שעצרה מיד את האם ובן זוגה בחשד להתעללות.

השוטרים הנדהמים סיפרו כי בני הזוג היו "מסטולים" לאחר שחגגו שעות ארוכות במסיבה, והחליטו להציק לילד בשביל הכיף. "הם עשו את זה כי חשבו שזה מצחיק", סיפר מפקח המשטרה המקומית ברוס לאנג. השופט אמר לאם בטרם גזר את דינה כי "מה שהופך את המקרה הזה למזעזע הוא שאנו מצפים שהורה ייגן על הילד שלו מהשפלה וניצול. כאן אירע בדיוק להפך".

בן זוגה של האם נידון ל-3 עד 5 שנות מאסר בגין התעללות בחסר ישע ואילו אמו של הפעוט תרצה 10 ימים בכלא בלבד, שייפרשו על 5 סופי שבוע, כדי שתוכל להמשיך ולטפל בבנה. בנוסף נגזרו על האם שנתיים מאסר על תנאי. הילד עצמו הורשה להישאר עם אמו תחת פיקוח הדוק של שירותי הרווחה במדינה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים מהעולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק