צפו: מרילין מונרו כמו שבחיים לא הכרתם

אוהבים את מרילין מונרו? נוטים להיזכר בתקופתה בערגה? כנראה שגם אתם תשמחו לצפות בתמונות החדשות של השחקנית האלילה שפורסמו לאחרונה בספר חדש שרואה אור בארה"ב. בתמונות, שלקוחות הישר מסוף שנות ה-20 של מונרו, ניתן לראות אותה בשלל הפוזות המוכרות בזכותן התפרסמה

הפתעה טובה: למעלה ממאה תמונות חדשות ונדירות של כוכבת הקולנוע האגדית מרילין מונרו התפרסמו לאחרונה בספר חדשות שיצא לאור, ומתעד קטעים מחיה שטרם נחשפו בעבר.

התמונות צולמו כולן בשנת 1953 על ידי הצלם ג'ון וצ'ון עבור המגזין "לוק" והן נלקחו בהרי הרוקי בקנדה. מונרו, שהייתה אז בת 27, השתתפה בצילומי הסרט "נהר ללא חזרה". עם זאת, התמונות הללו לא פורסמו במגזין לבסוף ומצאו את דרכן דווקא אל ספריית הקונגרס בוושינגטון, שם לא היה מי שיצפה בהן.

בתמונות מתועדת מונרו בכל התנוחות הסקסיות המוכרות שלה, אלו שגרמו למעריציה להתאהב בה במשך כל שנות פעילותה. בין השאר ניתן לראות את מונרו מפזזת בשדות, רוחצת בבריכה ומדגמנת את אופנת השמלות בזכותן התפרסמה.

כיום, יותר מ-60 שנה אחרי, התמונות מוכיחות שוב שסמל המין של שנות החמישים והשירים נשארה זוהרת בדיוק באותה מידה - ואולי אפילו יותר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק