מה הסוד של התאומות המבוגרות בעולם?

ריימונד ולוסיין ווטלייד שהוכרו רשמית בספר השיאים של גינס כתאומות המבוגרות בעולם חגגו השבוע יום הולדת 98 וחשפו את סודן לחיים ארוכים. מעל הכל הן ממליצות לשמור על כושר גופני ולצחוק הרבה: "אם אתה לא צוחק אתה לא חי", הן מסכמות ממרומי גילן

עוד שנתיים ליום הולדת 100. בלי עין הרע (דיילי טלגרף)

הכירו את התאומות ריימונד ולוסיין ווטלייד: זוג הקשישות שמוכרות כתאומות המבוגרות בעולם ציינו השבוע יום הולדת משותף של 196 שנים. כל אחת מהן סיכמה ממרומי 98 שנותיה את חייה עד כה, אבל שתיהן מסכימות שהסוד לחיים ארוכים נעוץ בכושר גופני.

המידע הראשוני הגיע באמצעות "חברי המערכת" של חדשות 2 בפייסבוק

הן נולדו בצרפת בשנת 1912 והיו פעילות בנבחרת הספורט בבית הספר. עד היום הן רוקדות ואלס במועדון השכונתי במקום מגוריהן בדרום מזרח צרפת. בסך הכל שתיהן יחד התחתנו ארבע פעמים, ילדו ארבעה ילדים ויש להן שבעה נכדים ו-13 נינים. ריימונד עבדה רוב חייה בוועדת האנרגיה הגרעינית של צרפת, בעוד לוסיין הייתה עקרת בית.

אז מה הסוד שלהן לחיים טובים מלבד שמירה על כושר גופני? "אנחנו חיות את ההווה, זה חסר טעם לחשוב על העבר או על העתיד, כי אנחנו עדיין בנות 20 בראשנו, אמרה לוסיין שצעירה מאחותה בעשר דקות. "מעל לכל, הצחוק היה המפתח לחיים טובים", הוסיפה. "אם אתה לא צוחק, אתה לא חי".

רוצים לקבל עדכונים נוספים מהעולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק