בן 11 מאוהיו רצה להיות נער עידוד - והותקף באכזריות

ידו של בן 11 מארה"ב נשברה כשהותקף ע"י תלמידים שלומדים עמו בבית הספר, רק בגלל שהחל לקחת חלק בנבחרת המעודדות של קבוצת הכדורגל. "אני רוצה להיות בקבוצת המעודדות כדי שזה יעזור לי בעתיד להתקבל לקולג'", אמר טיילר ווילסון, הילד שהותקף. "אני לא מתכוון לוותר על החלום", קבע

החלום ושברו. אילוסטרציה (חדשות 2)

לטיילר ווילסון בן ה-11 מאוהיו שבארצות הברית היה חלום מאז שהיה קטן - להיות חלק מקבוצת המעודדות של בית הספר ולקפץ להנאתו עם פונפונים צבעוניים, לקול תשואות הקהל. עם זאת, ל"חבריו" הבריונים מבית הספר זה נשמע לא יאה והם החליטו להכות אותו, תוך כדי שהם שוברים את ידו.

המידע הראשוני הגיע באמצעות "חברי המערכת" של חדשות 2 בפייסבוק

"למרות הכל, אני לא מתכוון לוותר על החלום", סיפר ווילסון בראיון לרשת ABC האמריקנית ואמר שבכוונתו לחזור לפעילות מיד לאחר שיתאחה השבר. במקביל, הגישה קריסטי, אמו של ווילסון, תלונה למשטרה על מנת שתחקור את תקיפתו של בנה.

"הם פשוט ניגשו אלי בסוף יום הלימודים, עקבו אחרי הביתה ואז החלו להכות אותי", סיפר ווילסון, שידו נתונה כעת בגבס. "למרות שידעתי שאנשים עשויים לקבל את הבחירה שלו באופן מוזר, לא חשבתי שזה יגיע למצב האלים הזה", אמרה קריסטי.

"ממש רציתי להיות בקבוצת המעודדות כי אני מקווה שזה יעזור לי להתקבל לקולג' בעתיד", אמר ווילסון המאוכזב. "זה פשוט מרגיש נורא שאנשים לא יכולים לקבל אותי כמו שאני", הוסיף. ווילסון סיים את הראיון בתקיפות, כשהישיר מבט למראיין ואמר: "זו הבחירה שלי! אני רוצה להיות בקבוצת המעודדות וזה מה שיהיה".