צפו: מנצחת "טופ מודל" הוכתרה בטעות

מה עושה מגישת תוכנית ריאליטי טלוויזיה שמגלה בשידור חי שהכריזה על הזוכה הלא נכונה? זה מה שקרה בתכנית הסיום של הטופ מודל האוסטרלית. "הזוכה המדומה" זכתה אמנם לחשיפה אדירה, אבל הפסידה חבילת פרסים יוקרתית שניות אחרי שהחלה בנאום הזכייה. רגע לאחר מכן היא גילתה שתאלץ להסתפק בתואר הסגנית. צפו בטעות המביכה

קשה לתאר במילים את הדרמה שהתרחשה על הבמה בתחרות ה"טופ מודל" של אוסטרליה: דקות לאחר ההכרזה על זכייתה של המתמודדת היפה קלסי מרטינוביץ', קטעה המנחה את נאום הזכייה שלה ובישרה לה: "נפלה טעות, אמנדה וור היא הזוכה".

המידע הראשוני הגיע באמצעות "חברי המערכת" של חדשות 2 בפייסבוק

המנחה התקשתה להסתיר את מבוכתה והתנצלה ללא הרף על הטעות הקשה שהובילה להכרזה על הזוכה הלא נכונה, אך דבר לא מנע את אכזבתה של קלסי - שהחלה לעכל שבמקום הזוכה הגדולה בתחרות, היא נותרה עם תואר הסגנית הראשונה. לדברי המנחה, הטעות נבעה משגיאה בספירת הקולות - שהיו צמודים ביותר עד הרגע האחרון. כשהתבררה התוצאה האמיתית, לא נותר לה אלא להכתיר את וור בת ה-18.

"זה מה שוקרה כשיש שידור חי חברים", אמרה המנחה לצופים ההמומים. "זה פשוט טירוף, טירוף!". למרות התפנית הדרמטית בעלילה, הזוכה המדומה הפגינה קור רוח ואפילו הרגיעה את המנחה הנסערת. "זה בסדר", אמרה קלסי למנחה. "מדובר בטעות שנעשתה בתום לב".

הזוכה האמיתית בתחרות תזכה בפרסים רבים שכוללים כתבה של שמונה עמודים במגזין האופנה הנפוץ במדינה, חוזה עם סוכנות דוגמנות מובילה, קמפיין של חברת Levi's, פרס כספי של כ-12 אלף ליש"ט, מכונית חדשה וטיול לניו יורק. אבל לפני שאתם מרחמים על המתמודדת שאיבדה את הכתר, כדאי שתדעו שנוסף לחשיפה האדירה שקיבלה מאז שידור התחרות, ההפקה החליטה לפצות אותה על הטעות המצערת בסכום כספי שמוערך בכ-15 אלף ליש"ט.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק